„CityBee“ naikina atskiras stovėjimo zonas centre

bee

Automobilių dalinimosi paslaugą teikianti „CityBee“ skelbia naikinanti atskiras stovėjimo zonas Vilniaus ir Kauno centruose. Nuo šiol paslaugos vartotojai automobilį galės palikti bet kur, o miestų rinkliavų zonose stovėjimas net ir rezervacijos metu bus nemokamas.

„Stengiamės būti patogiu pasirinkimu savo klientams, todėl nuo šiol vietoje atskirų stovėjimo zonų  Vilniaus ir Kauno centrai virsta viena didele stotele. Paslaugos vartotojams nebeteks ieškoti artimiausios „CityBee“ stotelės centre, norint pastatyti automobilį: pakaks tiesiog rasti laisvą stovėjimo vietą“, – teigia Aurimas Drūtys, „CityBee“ direktorius.

Bendrovės direktoriaus teigimu, sprendimas naikinti atskiras stovėjimo zonas centre priimtas, atsižvelgiant į poreikį judriausiose miesto zonose keliauti greičiau ir patogiau. „CityBee“ klientai automobilius galės palikt visame miesto centre, tik, žinoma, nepažeidžiant kelių eismo taisyklių, o stovėjimas miestų rinkliavų zonose nuo šiol ir Vilniuje tampa nemokamu.

„Iki šiol „CityBee“ klientams automobilio stovėjimas aikštelėje nemokamas buvo tik užbaigus rezervaciją ir palikus automobilį. Nuo šiol naudojimasis automobilių dalinimosi paslauga bus patogesnis: klientai galės nemokamai statyti automobilį miestų rinkliavų zonose – net ir rezervacijos metu – ir tvarkytis savo reikalus“, – sako A. Drūtys.

Pasak A. Drūčio, prieš keletą mėnesių pristatyta paslauga Kauno gyventojams spėjo prigyti: „Registruotų klientų skaičius per pastarąjį mėnesį išaugo  15 proc., o paslauga Kaune po truputį tampa integruota viešojo transporto dalimi. Sekame tendencijas, analizuojame savo klientų pasirinkimus ir tobuliname paslaugą, kad būtume kuo patogesnis pasirinkimas klientų kelionėms“, – teigia A. Drūtys.

„CityBee“ yra pirmoji automobilių dalinimosi bendrovė Europoje, teikianti automobilių ir dviračių dalinimosi paslaugas vienoje platformoje. Bendrovė paskelbė iki 2017 m. planuojanti didinti automobilių parką iki  500 automobilių, o gegužės mėnesį paslaugas pristatė Kauno miesto gyventojams.

auto-bild.lt