„CityBee“ nusitaikė į verslą: skelbia apie atnaujintą registracijos sistemą

Automobilių dalijimosi paslaugą Vilniuje ir Kaune teikianti „CityBee“ skatina verslą atsisakyti brangiai kainuojančių automobilių bei aktyviau naudotis dalijimosi paslaugų teikiamais privalumais. Bendrovė skelbia atnaujinusi registracijos procesą verslo klientams – nuo šiol jis kur kas lengvesnis.

„Neretai mažesnei įmonei išlaikyti keletą nuosavų automobilių, patenkinančių darbuotojų poreikius, nėra efektyvu, todėl automobilių dalijimosi paslauga „CityBee“ savo patogumu suvilioja vis daugiau bendrovių. Pastebėjome, jog juridinių klientų skaičius sistemingai auga, todėl siekiant, kad paslauga jiems būtų kuo patogesnė, patobulinome ir registracijos procesą“, – teigia Aurimas Drūtys, „CityBee“ direktorius.

Pasak bendrovės direktoriaus, nuo šiol juridiniai asmenys, norintys naudotis „CityBee“ paslaugomis, vietoje kelionės į bendrovės būstinę ar sutarčių derinimo el. paštu, gali tai padaryti internetu arba mobiliąja programėle.

„Tereikia atsisiųsti „CityBee“ mobiliąją programėlę arba nueiti į internetinę svetainę, pasirinkti įmonės registraciją, suvesti rekvizitus ir priskirti įmonės darbuotoją-administratorių, kuris galės sekti kelionių išlaidas ar prie įmonės paskyros priskirti kitus kolegas, besinaudosiančius „CityBee“ paslaugomis. Verslo infrastruktūra tiek Kauno, tiek Vilniaus miestuose yra išplėtota: susisiekimas tarp pagrindinių verslo taškų miestuose yra puikus, šalia jų įkurtos „CityBee“ stotelės, todėl tikimės, kad dalijimosi ekonomika populiarės ne tik tarp fizinių, bet ir juridinių asmenų“, – sako A. Drūtys.

A.Drūtys teigia, kad inovatyvūs sprendimai, supaprastinantys ilgus ar nepatogius procesus, prisideda prie klientų skaičiaus didinimo ir tarp juridinių asmenų. Jo manymu, viena didžiausių naudų verslui, naudojantis „CityBee“ teikiamomis paslaugomis – nemokamas parkavimas: Vilniuje, atvykus į pasirinktą vietą ir užbaigus „CityBee“ rezervaciją, mokėti už parkavimą neturėsite, o Kaune, savivaldybes nustatytose rinkliavų zonose, parkavimas nemokamas ir „CityBee“ rezervacijos metu, ir ją užbaigus.

Šiuo metu, naudojantis „CityBee“ dalinimosi paslauga, kelionėms galima rinktis „Fiat 500“, „Fiat 500s“, „Fiat 500x“, „Mini One“, „Mini Countryman“, „Volkswagen Golf“, BMW X1, BMW i3, „Hyundai i20” „Peugeot 208“ markės automobilius, o norint pervežti didesnius krovinius – „Fiat Ducato“ ir „Fiat Doblo“ automobilius.

Vilniaus miesto gyventojai bei svečiai „CityBee“ automobilius gali rasti 83 stotelėse, o Kauno – 44. Šiuo metu bendrovės automobilių parką Vilniuje sudaro 300 automobilių, Kaune – 70, o iki metų pabaigos planuojama, kad jų skaičius didės atitinkamai iki 400 ir 100.

www.auto-bild.lt