“ES Motorsport” komanda plečia veiklą – dalyvaus vandens motociklų sporto čempionate

ES Motorsport vandens motociklas

„ES Motorsport“ komanda iki šiol buvo geriausiai žinoma dėl to, kad jos lyderis Ernestas Staponkus dalyvauja Europos ralio-kroso čempionate. „Super 1600“ klasėje pernai Ernestas užėmė puikią penktą vietą, penktas kol kas jis žengia Europoje ir šiemet. Tačiau komanda imasi naujų iššūkių.

„Nutarėm investuoti į vandens motociklų sportą. Tai perspektyvus sportas, sparčiai besivystantis ir svarbiausia, kad lietuviai yra palyginus stiprūs Europos kontekste. Visai neseniai vienas mūsų tautiečių laimėjo Europos vandens motociklų sporto čempionatą. Manau mūsų komanda šioje sporto šakoje turi perspektyvų,“ – sako „ES Motorsport“ komandos lyderis Ernestas Staponkus.

Komanda planuoja dar šiais metais sudalyvauti vienose ar dvejose varžybose, technika jau nupirkta, šiuo metu ruošiama čempionato kovoms. Tiesa, kol kas siekdami išlaikyti intrigą komandos vadovai neatskleidžia kas ir kokioje klasėje kovos Lietuvos čempionate.

„Šiuo metu dirbame, intensyviai treniruojamės užsienyje, nes Lietuvoje, deja, neleidžia orai, ir ruošiamės varžyboms. Mums tai nauja dar neatrasta dirva todėl norime tinkamai pasiruošti, kad nekristumėm veidu į purvą. Visada siekiame tik geriausio, todėl nuo pat pirmo starto norime kovoti dėl aukščiausių pozicijų“, – sako E. Staponkus.

www.auto-bild.lt