Naujasis Crafter – nauji standartai

Crafter_Front_schräg_uvh20160727

Kaip niekada anksčiau praktiškas, ekonomiškas ir naujoviškas

4 pagrindiniai modeliai, 3 ilgių, 3 aukščių

Galimi priekiniai, galiniai ar visi varantieji ratai, su rankine ar automatine pavarų dėže

Visiškai nauja transporto priemonė, jos oro pasipriešinimo koeficientas yra 0,33

Turi patobulintą krovininių automobilių dyzelinį variklį

Daugybė pagalbinių sistemų vairuotojui

Moderni gamyba naujoje gamykloje, specialiai pastatytoje automobiliui Crafter Vžesnioje, Lenkijoje

Hanoveris, 2016 m. liepos 28 d. į klientą orientuoti transporto sprendimai, siūlantys didžiausią ekonomiškumo laipsnį. Būtent siekiant tokio tikslo buvo preciziškai sukurtas naujasis Crafter, remiantis įvairių vartotojų grupių poreikiais ir reikalavimais. Štai kodėl šis modelis gali pasigirti geriausiomis charakteristikomis tarp savo grupės transporto priemonių, jis pirmauja daugiau kaip šešiose kategorijose. Tai tikras orientavimosi į klientą šedevras.

Kokio tipo sistemos gali padėti turizmo firmų vairuotojams miesto centro eisme? Kaip statybų technika gali lengviau manevruoti purvinose statybų aikštelėse? Kaip galima išvengti nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukelia pavargę vairuotojai ilgų kelionių metu? Norėdami gauti atsakymus į šiuos klausimus ir tiksliai suvokti klientų norus bei reikalavimus, Volkswagen inžinieriai, kurdami naująjį Crafter, lydėjo daugybę klientų jų komercinių kelionių metu. Tokiu būdu inžinieriai galėjo tiksliai suprasti, ko tiksliai klientams reikia ir kokias sistemas galima naudoti norint iš tiesų patenkinti klientų reikalavimus. Dėl to naujasis Crafter siūlo pažangių praktinių ir elektroninių sprendimų įvairiems individualiems iššūkiams.

Ekonomiškumas ir ekologiškumas

Visiškai nauji 6 Crafter EU varikliai ir iš esmės naujas išorės dizainas leido šiam modeliui pasiekti mažiausias degalų sąnaudas ir mažiausią emisiją tarp šios klasės automobilių. Ypač tvirti ir patikimi varikliai, sukurti trumpesnėms kelionėms ir tolimiems reisams, užtikrina, kad prastovos daugiau nebekels problemų. Dar naujasis Crafter išsiskiria savo patvarumu ir nedidelėmis priežiūros bei remonto išlaidomis, o visa tai teigiamai atsiliepia ir bendroms automobilio savininko išlaidoms per visą transporto priemonės tarnavimo laiką.

Išskirtinis funkcionalumas ir kasdienė nauda

Optimalūs naujojo Crafter bagažo skyriaus parametrai sudaro sąlygas maksimaliam praktiškumui. Pavyzdžiui, naujasis Crafter išmintingai sujungia didelę krovinio talpą su minimaliais išorės parametrais, dėl to transporto priemonė yra nepaprastai manevringa ir kartu visiškai stabili, ir visiškai nesvarbu, kiek krovinio ji veža.

Puslapis 2 iš 3, komerciniai Volkswagen automobiliai

Kalbant apie erdvės kroviniui ilgį ir talpumą, naujasis Crafter gerokai pralenkia tiek savo pirmtakus, tiek varžovus.

Maksimali įvairovė

Pirmą kartą naujasis Crafter siūlo nepaprastai daug variantų, net tarp didelės talpos automobilių. Naujas EA 288Nutz 2,0 litrų TDI variklis buvo sukurtas specialiai naujajam Crafter, yra keturios jo galingumo klasės. Klientai gali rinktis 75 kW (102 AG), 90 kW (122 AG) ir 103 kW (140 AG) variklius, dar 130 kW (177 AG) galios biturbo TDI variklį. Variklių pasirinkimas dar priklauso nuo to, kokia yra pasirinkta varančiųjų ratų sistema, nes klientai gali rinktis priekinius, galinius ar visus varomuosius ratus, dar gali pasirinkti automatinę ar rankinę pavarų dėžę. Tokios įvairovės tarp šios klasės automobilių dar niekada neteko matyti.

Lyg to būtų dar negana, priklausomai nuo modelio galima rinktis iki trijų skirtingų transporto priemonės ilgių, o uždaras korpusas irgi yra su trijų skirtingų aukščių stogu. Kitaip tariant, savo naująjį Crafter klientai gali susikomplektuoti tiksliai pagal savo specialius reikalavimus. Kiekvienas klientas tikrai gali rasti jam tinkamą variklio, pavarų dėžės, varomųjų ratų, automobilio ilgio ir stogo aukščio derinį, atitinkantį jo poreikius.

Geriausios pagalbinės vairuotojo sistemos

Naujasis Crafter įveda visiškai naujus pagalbinių sistemų standartus dideliems furgonams. Pagrindinis tikslas – optimizuoti transporto priemonėje esančių žmonių apsaugą naudojant aktyvias ir pasyvias saugos koncepcijas esant bet kokioms apkrovos situacijoms. Šalia elektromechaninės vairavimo sistemos, kuri šiai transporto priemonių klasei taikoma pirmą kartą, naujasis Crafter turi daugybę aktyvių pagalbinių vairuotojo sistemų, pavyzdžiui, ESP su priekabos stabilizavimu, adaptuotą kruizo kontrolę ACC, stabdymo sistemą po susidūrimo, šoninio vėjo kompensavimo sistemą (pasirinktinai), pagalbinę priekabos manevravimo sistemą ir daug daugiau… Siūloma daugybė pasyvios saugos priemonių, pradedant priekinėmis, šoninėmis ir ties galva esančiomis avarinėmis pagalvėmis vairuotojui bei keleiviams ir baigiant įvairiausiomis įspėjimo sistemomis, pavyzdžiui, galinio vaizdo filmavimo kamera, automobilio statymo atstumo matuokliu ir įspėjimo apie galinį eismą sistema. Galiausiai, LED priekiniai žibintai, posūkio žibintai ir pagalbinė žibintų sistema užtikrina aiškų kelio priekyje vaizdą nakties metu. Be to, Crafter dar naudoja nuotolinio ryšio paslaugas, pritaikytas konkretiems klientų poreikiams.

Visiškai naujoviškas dizainas

Naujasis Crafter yra grindžiamas visiškai nauja dizaino idėja. Komercinės paskirties transporto priemonėms ypač svarbu, kad dizainas „funkcionuotų“ įvairioms klientų grupėms. Atsižvelgiant į tai naujajam Crafter buvo sukurtas iš esmės naujas komercinėms transporto priemonėms stilius, tiek išorės, tiek ir vidaus prasme. Naujojo Crafter dizainas dar grindžiamas idėja, kad transporteris, kuris yra komercinės transporto priemonės esmė, turėtų didįjį brolį, pasižymintį dar niekada nematyta kokybe, turint omeny išorės ir vidaus paviršius, tvirtumą ir rafinuotumą.

Puslapis 3 iš 3, komerciniai Volkswagen automobiliai

Nauja Crafter gamykla

Vžesnioje, Lenkijoje, buvo pastatyta nauja gamybos įmonė, skirta daugiausiai

naujajam Crafter. Ši gamykla yra antra šio prekės ženklo gamybos vieta Lenkijoje; kita yra Volkswagen gamykla Poznanėje, kur jau veikia daugiau kaip 20 metų. Crafter gamykla užima apytikriai 540 akrų plotą, kuris atitinka maždaug 300 futbolo aikščių. Vžesnios gamykloje dirba daugiau kaip 3000 žmonių, kai gamykla veikia visu pajėgumu. Kelios tiekimo kompanijos irgi atidarys gamyklas šiame regione, o tai šioms apylinkėms sukurs papildomų darbo vietų.

www.auto-bild.lt