Išrinktas Lietuvos metų sunkvežimis

 

metu-sunkvezimis-scanias-uab-palink-transporto-vadovas-komisijos-pirmininkas-kestutis-maldzius-scania-lietuva-rediono-vadove-jenny-engvall-uab-scania-lietuva-pardavimu-vadovas-kestutis-bacevi

Lietuvos sunkiojo transporto žurnalistų ir specialistų komisija Scania S serijos vilkiką išrinko „Metų sunkvežimiu 2017“.

Komisijos pirmininkas Kęstutis Maldžius, UAB „Palink“ transporto vadovas teigia, kad Švedijos gamintojas rinkai pateikė visiškai naujos kartos sunkvežimį, iš esmės pakeitęs jėgos agregatus, kabiną bei elektronikos sistemas. „Naujasis Scania S yra be abejonės pažangiausias sunkvežimis, kuris pelnė tarptautinį prestižinį metų sunkvežimio titulą, todėl natūralu, kad pasaulinį atgarsį sukėlusi naujovė yra aukščiausiai įvertinta ir Lietuvoje“, – sako K. Maldžius.

Scania Lietuvos regiono vadovė Jenny Engvall tikina, jog labai didžiuojasi „Metų sunkvežimio 2017“ apdovanojimu mūsų šalyje.

Jau šių metų rugpjūtį pristatydami naujosios kartos Scania, mes buvome įsitikinę, kad sunkvežimių rinkai pateikiame vieną iš geriausių produktų  – tvirtina ji, – tūkstančiai darbo valandų buvo praleista tobulinant vairuotojo darbo vietą, vairavimo kokybę, aerodinamiką, degalų sąnaudas ir galiausiai taip pat labai svarbius aspektus – tvarumą ir ekologiškumą. Ir šis darbas atsipirko visu šimtu procentų – visi šių patobulinimų rodikliai buvo patvirtinti tarptautiniu mastu „1000 taškų bandymo“ ( „1000 point test“ – angl.) metu Vokietijoje“.

Pasak J. Engvall, „Lietuvos Metų sunkvežimio 2017“ apdovanojimas atkreipia dėmesį į tas ateities technologijų tendencijas ir kryptis, į kurias savo dėmesį turėtų sutelkti sunkvežimių gamintojai, siekdami patenkinti transporto įmonių verslo poreikius. Ir šis apdovanojimas įrodo, jog Scania ir toliau išlieka šios srities lydere tiek vietiniu, tiek tarptautiniu mastu.

Komisijos pirmininkas K. Maldžius pastebėjo, kad naujosios kartos Scania sunkvežimio savybės puikiai atitinka Lietuvos vežėjų, dirbančių tolimojo gabenimo srityje, poreikius ir suteikia naują supratimą apie našumą, kai kalbama apie bendras veiklos sąnaudas ir bendrą veiklos ekonomiją. Tai parodo, kokius reikalavimus klientai gali kelti ir kokius lūkesčius turėti kokybei bei eksploatacinėms sunkvežimio savybėms, bei kokią teigiamą įtaką tai gali daryti jų verslo pelningumui.

Kęstutis Bacevičius, UAB „Scania Lietuva“ pardavimų vadovas atkreipė dėmesį į naujos kartos Scania sunkvežimių  savybes: naujas aerodinamines kabinas, pakeistą rėmo geometriją, priekinę ašį ir modernizuotus jėgos agregatus bei naujus SCR technologijos 13 l. tūrio variklius, kurie degalų sąnaudas sumažino 5 procentais.

„Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas klientų veiklos efektyvumo didinimui bei vairuotojo darbo vietos komfortui ir saugumui. Kartu su atnaujinta transporto parko valdymo sistema, naujos kartos Scania mūsų klientų verslą padarys dar pelningesnį ir tvaresnį“, –  sako K. Bacevičius.

„Metų sunkvežimio 2017“ komisija įvertino ir kitų gamintojų pastangas technolgijų srityje bei apdovanojo „IVECO Stralis Natural Power“ gamtinėmis dujomis varomą vilkiką „Metų technologijos 2017“ prizu.

Trečioji nominacija skirta šalies vežėjų apklausos nugalėtojui „Mercedes-Benz Actros“, kuris įvardintas „Metų vežėjų pasirinkimu 2017“.

www.auto-bild.lt