Deividas Jocius pradeda Monte Karlo ralio rutiną

D.Jocius D. Zvicevicius

“MVP Racing” komandos lenktynininkai Deividas Jocius ir Donatas Zvicevičius sėkmingai pradėjo pasiruošimą pirmajam Pasaulio ralio čempionato etapui – Monte Karlo raliui. Komanda praėjo administracinę komisiją ir lietuviams buvo leista pradėti susipažinimą su lenktynių trasa.

Šių metų Monte Karlo ralis – tai net 17 greičio ruožų, kurių bendras ilgis beveik 400 km. Lenktynės vyks net keturias dienas – nuo ketvirtadienio iki sekmadienio. Vakar ir šiandien vyksta lenktynių dalyvių susipažinimas su greičio ruožais.

„Keliai labai klastingi. Kai kuriuose greičio ruožuose atrodo visiškai švarus ir sausas asfaltas, tačiau pravažiavus pora šimtų metrų staiga visas kelias pasidengia ledus. Tai kalnų specifika ir mums prie to teks priprasti,“ – pirmaisiais įspūdžiais dalinosi Deividas Jocius.

Lenktynininkai susirašė pirmuosius greičio ruožus, jų laukia dar nemažai darbo visą antradienį. Šiandien turėtų vyksti ir techninė komisija, kur bus tikrinamas lietuvių kovinis automobilis „Mitsubishi Lancer Evo X“.

„Kol kas nuotaika puiki ir pakili. Vakare buvome pakviesti vakarienės pas vieną geriausių šioje pakrantėje virėjų. Jis lietuvis ir gamina fantastiškai. Tikiuosi tokia pat linksma ir pakili nuotaika mus lydės visą savaitę,“ – įspūdžiais iš pirmos dienos Monte Karle dalinosi D. Jocius.

www.auto-bild.lt