Po testinio Monte Karlo greičio ruožo Deivido Jociaus rezultatas nuteikia optimistiškai

jocius (1)

Vakar vakare Monte Karlo ralio dalyviai turėjo progą išbandyti lenktynių techniką. Čia buvo surengtas bandomasis, taip vadinamas „Shakedown“ greičio ruožas.

Bandomasis greičio ruožas nėra privalomas, todėl iš 77 dalyvių jame pravažiavo 61 ekipažas. Kiekvienas lenktynių dalyvis šią trasą gali pravažiuoti ne daugiau kaip po tris kartus.

Lietuvių „MVP Racing“ komanda tarp visų dalyvių parodė 32 rezultatą. Tai nudžiugino ne tik lenktynininkus, bet ir visą komandą.

„Važiavome tikrai atsargiai, mums svarbiausia buvo priprasti prie neįprasto kelio ir sukibimo, tokiomis padangomis nesame lenktyniavę ralyje. Jaučiau, kad su kiekvienu kilometru važiuojame tikrai drąsiau ir greitai adaptuojamės. Tačiau tikrai nesitikėjau, kad būsime taip aukštai. Galvojau, kad važiuojame labai lėtai,“ – po greičio ruožo juokėsi Deividas Jocius.

Pirmą rezultatą parodė prancūzas Sebastianas Ogier. Iš Pasaulio ralio čempionato pasitraukus „Volkswagen“ komandai, pasaulio čempionas persėdo į „Ford Fiesta WRC“, tačiau nuo to jo greitis nesumažėjo. Jis buvo gerokai greitesnis už bet kurį kitą dalyvį.

Nustebino ir nauja „Toyota“ komanda. Su „Yaris WRC“ automobiliais lenktyniaujantys sportininkai buvo tarp lyderių, o geriausią rezultatą šioje komandoje pasiekė dar vienas „išeivis“ iš „Volkswagen“ komandos – suomis Jarri-Matti Latvala.

Šiandien vakare Monte Karle bus surengtas lenktynių atidarymas bei du naktiniai greičio ruožai. Deividas Jocius ir Donatas Zvicevičius startuos vėlai vakare.

www.auto-bild.lt