Kartingo meistrai žiemos sezoną baigs Aukštadvaryje

Šeštadienį, vasario 25 dieną, Aukštadvario kartodrome vyks „LKF Žiemos taurės“ 5-ojo etapo varžybos. Šiomis lenktynėmis sportininkai baigs šį varžybų ciklą ir žiemos sezoną.

„LKF Žiemos taurė“ – oficialios kartingo varžybos įtrauktos į Lietuvos kartingo federacijos varžybų kalendorių. „LKF Žiemos taurės“ varžybos leidžia sportininkams tobulinti savo kompetencijas lenktyniaujant ant slidžios dangos, žiemos sezono metu. Šį sezoną „LKF Žiemos taurės“ dalyviai savo jėgas bandė Aukštadvario, Anykščių, Elektrėnų ir Vilniaus kartodromuose.

Šeštadienį Aukštadvaryje lenktynininkų laukia permainingi orai. Žiemos lenktynėse visuomet važiuojama slidžia trasos danga. Net ir tuomet, kai nėra sniego. Nes šaltas asfaltas trasoje visuomet yra slidus, padangos lenktynių metu neįkaista, „neįgumuoja“ dangos. Tad važiuojama su daug slydimų. Beje, tai yra ir puiki vairavimo technikos mokykla jaunesniems lenktynininkams, kurie dar tik pradeda važinėti bendro naudojimo keliuose. Na o susirinkusiems žiūrovams visuomet užtikrinama vaizdinga kova. Tad neabejingi riaumojantiems motorams ir greičio magijai šį šeštadienį Aukštadvario kartodrome tikrai ras ką veikti.

www.auto-bild.lt