Airinė Palšytė gimtadienio proga išsirinko „Mazda CX-5“

KUB_8029

Olimpietė, šuolio į aukštį Lietuvos nacionalinio rekordo savininkė, Europos čempionė ir pasaulio bei Europos jaunimo vicečempionė Airinė Palšytė 25-erių metų gimtadienio proga pasidovanojo naująją „Mazda CX-5“. Anot Airinės, automobilio pasirinkimas nebuvo spontaniškas, tai buvo labai apgalvotas žingsnis.

„Pernai lapkritį pardaviau savo seną automobilį. Turėjau daug laiko išbandyti labai įvairių gamintojų automobilius. Atėjo eilė ir „Mazda“ prekės ženklui. Pabandžiau CX-5 ir likau labai nustebusi, automobilis įstrigo į širdį, kitų bandyti nebenorėjau. Visureigį „Mazda CX-5“ bandžiau ne tik aš, bet ir mano artimieji. Jie, kaip ir aš, liko sužavėti. Tad automobilį rinkausi tikrai ne pagal spalvą“, – sako A. Palšytė.

„Inchcape Motors“ marketingo vadovės Justės Šataitės teigimu, Airinei pasirinkus „Mazda CX-5“, kilo idėja pasiūlyti jai tapti „Mazda“ ambasadore. „Airinė ir jos gyvenimo būdas puikiai dera su sportišku, dinamišku, erdviu bei komfortišku miesto visureigiu CX-5 bei „Mazda“ prekės ženklo deklaruojamomis vertybėmis“, – teigia J. Šataitė.

„Inchcape Motors“ marketingo vadovė kol kas neatskleidė su Airine planuojamos kampanijos detalių, tačiau žadėjo, kad tiek sportininkės, tiek „Mazda“ gerbėjai jau šį rudenį gali tikėtis staigmenų.

Vienas svarbiausių kriterijų, Airinei renkantis naują automobilį, buvo automobilio tūris. Važiuodama į treniruotes ar sporto stovyklas sportininkė vežasi daug mantos: treniruočių inventoriaus ir aprangos, asmeninių daiktų ir drabužių. Vien skirtingų, specifinių, sportui skirtų batelių būna kelios poros. Be to, į stovyklas dažniausiai ji vyksta ne viena, o su trenere bei kineziterapeutu, tad daiktų, kaip ji pati sako, būna begalė.

„Kol neturėjau automobilio, supratau, kaip stipriai man jo reikia. Tekdavo naudotis taksi ar vežėjų paslaugomis, supratau, kiek daug pinigų tam išleidžiu ir kaip tai apsunkina mano kasdienybę. Tad automobilis man – priemonė, kuri teikia lankstumo mano dienotvarkei“, – sako lengvaatletė.

A. Palšytė teigia labai norėjusi, kad automobilis būtų naujas, kokybiškas, negendantis, patrauklus akiai, galingas ir, žinoma, komfortiškas. Svarbu buvo salono spalva, smulkmenėlės, įvairios detalės ir mygtukų išdėstymas panelėje, kur galima pasidėti akinius, telefoną, raktus ar vandens buteliuką.

Automobiliu sportininkė planuoja daug keliauti po Lietuvą, užsienio šalis. Slidinėti profesionali sportininkė, deja, negali sau leisti, nes negali rizikuoti savo sveikata. Tačiau ji dažnai keliauja pas senelius, į kaimą, ar planuoja išvykas kartu su tėvais prie ežero, jūros. Be praktinės pusės, automobilis Airinei yra ir savotiška meditacijos forma.

„Vairuoti labai norėjau nuo pat vaikystės. Kiek save atsimenu, labai laukiau to amžiaus, kuomet galėsiu įgyti teisę vairuoti. Važiavimas man yra poilsis nuo treniruočių, savotiška meditacija. Kartais tiesiog išvažiuoju į užmiestį, klausau muzikos, aplankau gražias vietoves. Laukiu nesulaukiu, kuomet galėsiu taip pamedituoti už „Mazda CX-5“ vairo“, – svajoja sportininkė.

Savąjį CX-5 ji atsiėmė „Inchcape Motors“ Klaipėdos salone, mat kaip tik šiuo metu Airinė yra sporto stovykloje Palangoje.

Airinės Palšytės nuotykius su naująja „Mazda CX-5“ galima sekti socialiniame tinkle „Facebook“, sportininkės paskyroje.

www.auto-bild.lt