Lenktynes pirmąkart transliuos dviejų šalių televizijos

p2

Rugsėjo 21-23 dienomis „auto24ring“ trasoje Pernu mieste (Estija) vyks „1000 km Pärnu powered by Hankook“ lenktynės, kurios patikėtos surengti didelę tokių renginių patirtį turinčiai Lietuvos VšĮ „Promo events“.

Kaip jau įprasta automobilių lenktynėse, rugsėjo 21 d. 10 val. pirmosios darbą pradės lenktynininkų ir komandų parengtį tikrinsiančios administracinė ir techninė komisijos, o gavę jų leidimą sportininkai iškart po pietų kibs į treniruočių procesą.

17 val. organizatoriai rengia visų dalyvių ir varžybas aptarnaujančiųjų bendrą susirinkimą, o pirmosios dienos programa baigsis visų lenktynėse dalyvaujančių sportininkų, komandų vadovų, teisėjų ir kitų bendra vakariene, į kurią kviečia lenktynes rengianti „Promo events“.

Iki antrosios varžybų dienos pietų „auto24ring“ trasoje bus tęsiamas treniruočių procesas, o nuo 15.30 val. prasidės kvalifikacinės varžybos.

Būtent nuo kvalifikacinių varžybų Pernu pradės darbą ir pirmą kartą iškart į dvi Baltijos šalis – Lietuvą ir Estiją – lenktynes tiesiogiai transliuojančios televizijos.

Nuo 15.30 iki 16.00 val. „TV3 Play Lietuva“ ir „TV3 Play Estija“ žiūrovai galės stebėti atrankos varžybas, o nuo 16.10 iki 16.25 val. – TOP 10 kvalifikaciją, po kurios paaiškės galutinės „1000 km Pärnu powered by Hankook“ lenktynėse dalyvaujančių komandų startinės pozicijos.

16.50 val. vėl įsijungs šių televizijų kameros, kurios tiesiogiai iki 17.10 val. transliuos „1000 km Pärnu powered by Hankook“ kvalifikacinių varžybų laimėtojų spaudos konferenciją.

„Džiaugiuosi, jog su televizijų vadovais pavyko susitarti, kad lenktynes galėtų tiesiogiai stebėti ir Lietuvos, ir Estijos žiūrovai, – varžybų spaudos centrui, viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus“ sakė pagrindinis jų organizatorius Darius Jonušis. – Nors televizijos kameros fokusuos tą patį vaizdą, lenktynes žiūrovams padės sekti ir geriau suvokti skirtingi komentatoriai. Lietuvai komentuos Saulenis Pociūnas, o Estijai – Martinas Korjus ir Toomas Lambinas“.

O „auto24ring“ arenos tribūnose susirinkusiems žiūrovams lenktynių eigą ir kitus svarbesnius momentus padės geriau perprasti komentatorius Toomas Vabamäe.

Lenktynių dieną pasijungs ir Estijos TV6, kuri šaliai tiesiogiai transliuos „1000 km Pärnu powered by Hankook“ lenktynių startą, vėliau – karščiausias naujienas lenktynių trasoje, o transliacijas ji baigs finišo bei iškart po jo rengiama nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimų ceremonija.

Gerokai daugiau vaizdų tiesiogiai iš varžybų arenos lenktynių dieną, rugsėjo 23-ąją, matys „TV3 Play Lietuva“ ir „TV3 Play Estija“ žiūrovai.

Nuo 11 val. šios TV pradės visų lenktynių tiesioginę transliaciją, pradedant jų atidarymu ir pačių varžybų startu ir baigiant finišu bei nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimu.

www.auto-bild.lt