„Mazda“ pasirašė susitarimą su „Toyota“ ir „Denso“ dėl bendros įmonės steigimo

charge-port

Nauja įmonė kurs elektromobiliams skirtas technologijas

Japonijos automobilių koncernai „Mazda Motor Corporation“ ir „Toyota“ bei automobilių technologijų plėtros kompanija „Denso“ pasirašė susitarimą kurti bendrą įmonę, kuri užsiims elektromobiliams skirtų technologijų plėtra ir dirbs prie specifinių su elektromobiliais susijusių projektų. Naujoje kompanijoje dirbs atrinkti visų trijų bendrovių inžinieriai.

Automobilių bendrovės, norėdamos atitikti keliamus griežtus aplinkosaugos reikalavimus ir tuo pat metu išlaikyti verslo augimą, turi reikšmingai padidinti investicijas į naujų technologijų plėtrą ir ateities variklių kūrimą. Bendra įmonė buvo įkurta atsižvelgiant į visame pasaulyje augančią elektromobilių paklausą ir griežtėjančius reikalavimus mažinti anglies dioksido emisijas.

Naujai įkurta „Mazda“, „Denso“ ir „Toyota“ bendrovė plėtos bazines elektromobilių struktūrinių komponentų technologijas, kurios ateityje bus naudojamos daugelyje skirtingų automobilių segmentų nuo mažų miesto automobilių, iki keleivinių automobilių, visureigių ir lengvųjų vilkikų. Šios įmonės tikslas – greitai ir užtikrintai reaguoti į automobilių rinkos tendencijas ir vartotojų poreikius.

Bendros įmonės įkurtas tyrimų ir plėtros centras galės naudotis svarbiausiomis visų trijų gamintojų inovacijomis, tokiomis kaip pažangus „Mazda“ kompiuterinis modeliavimas ir produktų planavimo technologijos, „Denso“ elektronikos technologijos bei nauja pasaulinė „Toyota New Global Architecture“ (TNGA) platforma.

www.auto-bild.lt