„Auto Bild“ Nr. 11

nn

BRANGŪS SKAITYTOJAI! Rudens perėjimas į žiemą yra didžiausias iššūkis  Lietuvos vairuotojams. Kelio dangos paviršiaus slidumas gali pasikeisti kelis kartus per dieną, ir ne šiaip pasikeisti, o pasikeisti labai kardinaliai. Sausas, šlapias, sniegu dengtas ar apledėjęs kelias įpareigoja vairuotojus reaguoti į pokyčius, vadinasi, turime nuolat būti budrūs. Dar vienas svarbus dalykas žiemą ir ne tik – automobilių techninė būklė.

Paspaudus pirmajam šaltukui, visos problemos, kurių atrodė net nebuvo, išlenda į paviršių. „Numirę“ akumuliatoriai, prastai veikianti salono ventiliavimo sistema, besikaupianti drėgmė, netvarkingai sureguliuoti žibintai ir dar visas sąrašas smulkių trūkumų išlenda būtent vėlyvą rudenį ir ypač, kai paspaudžia pirmasis šaltukas. Visa tai reikia tiesiog susitvarkyti prieš šaltąjį sezoną ir jokio vargo neturėsite.

Dar vienas labai svarbus dalykas – žieminės padangos. Lietuvoje žiemą negalima važinėti vasarinėmis padangomis „apautais“ automobiliais, tačiau tarp žiemos sezonui skirtų padangų yra labai didelis skirtumas. Žieminių padangų palyginimo testą rasite 50 p. Išsirinkite labiausiai jums tinkamas.

Saugaus kelio ir malonaus skaitymo!

Vyr. redaktorius Vitoldas Milius

ABL, 2017 m. Nr. 11.