Lietuvoje jau galima įsigyti 7 vietų „Tiguan Allspace“

Tiguan Allspace_SM1

„Volkswagen“ pristato naująjį SUV (angl. Sport Utility Vehile) „Tiguan Allspace“, šeimos automobilį su galimomis 7 vietomis salone. Lyginant su tradiciniu „Tiguan“, šis turi 109 mm ilgesnę ratų bazę, 215 mm ilgesnį kėbulą ir daugiau vietos bagažui. Nuo lapkričio 15 d. „Tiguan Allspace“ su pažangiomis saugumo ir technologijų sistemomis pristatomas Lietuvoje. Automobilio kaina nuo 25 923 EUR.

Naujasis „Volkswagen“ SUV klasės automobilis rikiuojasi tarp įprasto klasikinio „Tiguan“ ir aukštesnio lygio SUV klasės automobilio „Touareg“. Be to, „Tiguan Allspace“ didžiuojasi 760 litrų siekiančia talpa bei pretenduoja tapti patrauklia alternatyva tiems vairuotojams ir šeimoms, kurios anksčiau turėjo tenkintis universalo tipo automobiliu, kurioje trūko vietos.

Kaip ir tradicinio „Tiguan“ atveju, galima įsigyti ir labiau miestui ar bekelei pritaikytą „Tiguan Allspace“ versiją. Užsisakant pastarąją galima pasirinkti bekelės paketą su specialia variklio apatine apsauga, skirta važiuoti bekele. Tokiam važiavimui pritaikyta priekinė dalis pagerina automobilio pravažumo kampą 7 laipsniais.

Automobilio valdymo konsolė suprojektuota ergonomiško interjero centre ir yra nukreipta į vairuotoją. Konsolė skirta intuityviam funkcijų valdymui, ir yra įrengta visuose naujuose „Tiguan Allspace“.

Galima įsigyti ir papildomos naujojo ­„Tiguan Allspace“ įrangos. Tokios turi net ir „Trendline“ bazinė versija, pavyzdžiui, juodus stogo bėgelius, „Composition Colour Media“ sistemą kartu su prisijungimų paketu (telefono ir USB sąsajos), daugiafunkcinį vairą, įmantrią trapecinę į difuzorių integruotą apdailą ir kintamos padėties bagažo skyriaus grindis. Galima įsigyti ir dar daugiau papildomos įrangos. „Comfortline“ įrangos linija turi elektra valdomą galinį dangtį, sidabrinės spalvos stogo bėgelius. „Highline“ linija turi viską, ką turi „Comfortline“, bet taip pat papildomai suteikia šviesos diodų priekinius žibintus ir „Keyless Access“ užrakinimo ir užvedimo sistemą. Be to, SUV įrengtos naujos kartos informacinės ir pramoginės sistemos.

„Tiguan Allspace“ galios diapazonas – nuo 110 kW/ 150AG iki 176 kW/ 240 AG. Modelis galimas tiek su benzininiais, tiek su dyzeliniais varikliais. Taip pat turi rankinę pavarų dėžę bei yra varomas keturių ratų pavara „4Motion“.

www.auto-bild.lt