„Moterų ralis“ jau ruošiasi startui: kviečia moteris formuoti komandas

GMA_2973NsmKiekvieną pavasarį vykstantis nuotaikingas sporto renginys „Moterų ralis“ kviečia aktyvias moteris jau dabar formuoti komandas, pasirinkti vaidmenis, sugalvoti ekipažo pavadinimą.

„Kviečiame moteris pradėti burti komandą. Vos tik paskelbsime registracijos į „Moterų ralį“ startą, tai padaryti suskubę ekipažai dalyvaus žaidime ir turės šansą laimėti solidų čekį. Be to, burtų keliu laimėjęs ekipažas gaus pilną starto mokesčio padengimą“, – sakė „Moterų ralį“ organizuojančios įmonės „Idėjų grupė“ direktorė Neringa Simson.

Anot jos, „Moterų ralis“ yra azartiškas nuo pat pirmųjų akimirkų – tik 40 pirmųjų užsiregistravusių ekipažų pretenduos į žaidimo prizą, todėl ruoštis iš anksto – verta.

„Moterų ralyje“ kiekviena detalė labai svarbi. Viskas prasideda nuo ekipažo pavadinimo, o baigiasi automobilio apipavidalinimu. Kadangi tai – moteriškas renginys, visas jo žavesys moterų gebėjime net ir varžantis atrodyti nepriekaištingai. Moterys yra drąsios ir nebijo fantazuoti išgalvodamos kuo linksmesnių pavadinimų savo ekipažui: „Asfalto gėlės“,  „Princesių raketa“, „Aršios panteros“, „Dakaro raganos“, – vardijo Neringa Simson.

GMA_3154Nsm

Beje, organizatoriai kasmet turi parodyti ne mažesnį išradingumą, mat sudominti reikia visas dalyves: tiek naujokes, tiek jau paragavusias „Moterų ralio“ azarto.

„Tikrai išliks be galo vaizdinga varžybų trasa su istoriniais Lietuvos paveldo objektais, dvarais, piliakalniais. Tikrai bus ir sporto rungčių, slalomas, galvosūkiai. Tačiau bus ir malonių naujienų“, – mįslingai žadėjo „Idėjų grupė“ direktorė.

Registracijos į „Moterų ralį“ pradžia bus paskelbta jau šiemet. Starto signalas bus duotas gruodžio 14 d., ketvirtadienį, 19 val. „Sportland“ parduotuvėje, įsikūrusioje Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.

Gruodžio 14 d. prasidėjusi registracija baigsis kitų metų balandžio 20 d. Ketvirtasis „Moterų ralis“ vyks 2018 m. balandžio mėn. 28 d.

GMA_2813Nsm

GMA_2828Nsm

Apie „Moterų ralis“

Nuotaikingas sporto renginys „Moterų ralis“ Lietuvoje organizuojamas nuo 2015 m. Tai analogo Lietuvoje neturintis orientacinis automobilių sporto renginys, skirtas tik moterims. Vos gimęs šis renginys sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus ir tapo vienu laukiamiausių aktyvių moterų laisvalaikio renginiu.

„Moterų ralio“ vienas tikslų – vairavimo kultūros bei saugumo kelyje didinimas. Ralio varžybos vyksta pagal kelių eismo taisykles, čia svarbiausia skubėti lėtai ir tiesiog gerai praleisti laiką. Kelių šimtų kilometrų trasoje ralio dalyvių laukia ypatingas kraštovaizdis, daugybė lankytinų objektų, įdomūs keliai bei linksmos ir sportiškos užduotys. Dalyvaudamos varžybose moterys įgauna daugiau vairavimo, orientavimosi keliuose patirties.

2017 m. užfiksuotas Lietuvos rekordas – „Masiškiausias moterų autosporto renginys“ (273 ekipažai, kuriuos sudarė 1064 moterys).

Visą informaciją apie renginį ir registraciją moterys ras svetainėje: www.moteruralis.lt bei „Facebook“ paskyroje.

GMA_3039Nsm

GMA_3126Nsm

GMA_3141Nsm

GMA_3146Nsm

www.auto-bild.lt