B. Bardausko motociklas „KTM 450 Rally Replica“ nepavedė – lietuvis jau 81 vietoje

Jose Mario Dias nuotrauka Balys_Fotor

Vienintelis Dakaro ralyje lenktyniaujantis motociklininkas iš Lietuvos Balys Bardauskas sėkmingai pasiekė tryliktojo etapo finišą, bendroje įskaitoje užimdamas 81 vietą. Tai istoriškai geriausias Lietuvos motociklizmo istorijoje rezultatas. 2012 m. Gintautas Įgaris taip pat klasifikavosi 81 pozicijoje.

Priešpaskutinis etapas mūsų šalies sportininkui klostėsi įvairiai, nes B. Bardauskas neforsavo įvykių.

Pirmąjį ir antrąjį kelio patikros punktus (WP) lietuvis pasiekė 78-as. Pasiekęs trečiąjį ir ketvirtąjį WP jis krito į 80-tą vietą, bet vėliau vis gerino pozicijas. Penktame kelio punkte B. Bardauskas jau buvo 76, o šeštame smuktelėjo viena pozicija iki 77 vietos.

Pasak B. Bardausko komandos „Perkūnas Team“ vadovo Carlos Brebbia, paskutinis keturioliktasis etapas tebus formalumas Motociklininkams teks įveikti 284 km, iš kurių 119 km yra greičio ruožas.

„Dauguma sutinka su faktu, kad šios dienos rytą faktiškai jau būna aiškūs ralio nugalėtojai. Per 119 km finišo etapą nedaug kas pasikeičia. Ši diena tampa didele švente ir ypač Kordobai“, – kalbėjo du dešimtmečius Lietuvoje gyvenantis argentinietis C. Brebbia.

Būtent Kordobos provincijoje labiausiai juntama aistra auto/moto sportui. Tikėtina, kad per daugiau kaip 100 km ruožą bus išsidėstę daugybė smalsuolių ir šio sporto entuziastų. Vakare nusimato šventinė fiesta Kordobos centre.

Jose Mario Dias nuotrauka

www.auto-bild.lt