Dakaro pankai A. Juknevičius ir D. Vaičiulis trankiai pasitikti Lietuvoje

Antanas-Juknevicius-Dakaras-rekordas-sugrįžimasDėl neblėstančio pozityvumo, pokštų ir neišsemiamos energijos Dakaro ralio pankų pravardę gavęs „CRAFT Bearings“ komandos duetas Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis sugrįžo į Lietuvą. Vilniaus oro uoste su roko muzikos natomis, orkestro būgnų dūžiais ir griausmingais aplodismentais pasitikti Lietuvos ir Baltijos šalių rekordininkai neslėpė džiaugsmo grįžę namo ir dėkojo gerbėjams.  

Iš devintojo savo karjeroje ralio maratono grįžęs Antanas Juknevičius jau pravardžiuojamas Lietuvos misteriu Dakaru. Nepaisant sėkmingų pastarųjų metų sportininkas teigė, kad tai – ne šturmano ar piloto nuopelnas, o labai gerai susidirbusios komandos nuopelnas.

„Visi kalba, kad šis Dakaras buvo sunkiausias, sunkus ar pragariškas, bet aš taip jo nepavadinčiau. Matėte kokie laimingi kiekvieną dieną išlipdavome iš mašinos – kai važiuoji į Dakarą, tu nuo to sunkumo ir nuo iššūkių kaifuoji“, – pasakojo 12-ą vietą bendroje įskaitoje užėmęs Antanas Juknevičius. „Visi, ne tik mes su Dariumi, dirbo savo darbą ir jį darė labai gerai – nuo mechanikų, logistų, palaikymo, media komandų iki kiekvieno, kuris stebėjo ir palaikė Lietuvoje, todėl ir rezultatas – įspūdingas. Nežinau ar tai šimtmetis ar kas, bet tikrai jautėsi labai intensyvus tautiečių susitelkimas ir vieningas palaikymas.“

Kalbėdamas apie tolimesnius planus, nei Vaičiulis, nei Juknevičius pažadų nedalino, bet pripažino, kad pagerinti tokį rekordą reiktų kažko daugiau. „Mes su Dariumi tikrai nevažiuotume į Dakarą turistauti, jei važiuosime, tai kovoti ir toliau stumti tą kartelę aukštyn. Tik man prireiks tų visų tautiečių pagalbos įkalbinant Darių dar kartą važiuoti su manim“, – juokėsi A. Juknevičius.

„CRAFT Bearings“ komanda bendrojoje Dakaro ralio įskaitoje užėmė 12-ą vietą. Iš viso varžybose startavo 105 sportininkai automobilių kategorijoje. Iš jų finišą pasiekė vos 43 komandos.

www.auto-bild.lt