Patvirtinta: elektrinis „Jaguar I-Pace“ išbandytas -40°C šaltyje ir įsikrauna per 45 minutes

I-PACE Winter testing_029_preview

Britų koncerno „Jaguar“ elektromobilis „I-Pace“ bus pristatytas kovo 1 dieną, tiesioginės transliacijos metu. Tuomet prasidės ir išankstiniai automobilio užsakymai. „Jaguar“ patvirtino – naudojant 100 kW įkrovimą „I-Pace“ nuo 0 iki 80 proc. įsikraus vos per 45 minutes ir turės visų varančiųjų ratų važiuoklę.

„Išskirtinai spartus „I-Pace“ įkrovimas vairuotojams leis sklandžiai tvarkyti kasdienius reikalus, siūlys didelę galią bei tikslų valdymą kelyje. Ne be reikalo šis automobilis priklauso „Pace“ šeimai – tai galingas elektrinis padidinto pravažumo visureigis, kurio visi laukėme“, – sako „Jaguar“ transporto priemonių linijos direktorius Ianas Hobanas.

Ruošiantis pasaulinei premjerai „I-Pace“ buvo išbandytas ekstremaliomis kelio ir klimato sąlygomis. „Jaguar“ komanda „I-Pace“ nugabeno dresūros sesijai į Arkties srityje, Švedijoje, įsikūrusį „Jaguar Land Rover“ Arjeplogo šalto klimato bandymų poligoną, kur oro temperatūra nukrinta iki 40 Celsijaus laipsnių šalčio.

Švedijoje „I-Pace“ išbandė būsimas pirkėjas, jo pasakojimą galite pasižiūrėti šiame vaizdo klipe: https://youtu.be/VOnPjpFa3DU

„I-Pace“ pirkėjams elektrinis „Jaguar“ suteiks galimybę nuo namų elektros tinklo kelionei paruošti ne tik akumuliatorių, bet, esant šaltam orui, sušildyti automobilio saloną, o už lango kepinant vasaros saulei – jį atvėsinti. Tiek automobilio krovimą, tiek jo pasiruošimą kelionei bus galima valdyti naudojant specialią mobiliąją programėlę arba per automobilio valdymo sistemą. „Jaguar“ patikino, kad tai bus taip paprasta, kaip nustatyti žadintuvą.

„Jaguar I-Pace“, jo komplektacijos ir kainos bus pristatytos tiesioginės transliacijos www.jaguar.com metu, kovo 1 dieną, 20 valandą Lietuvos laiku. Tuomet prasidės ir išankstiniai „I-Pace“ užsakymai. Gyvai automobilį išvysti bus galima Ženevos automobilių parodoje nuo kovo 6 dienos.

Gamintojo nuotr.

www.auto-bild.lt