Deividui Jociui ir Donatui Zvicevičiui istoriniam startui Meksikos ralyje kliūčių nėra

Arctic Energy WRT 1_techninė patikra_nuotr. Aistės Kirsnytės

Dažnai liaudyje galima išgirsti, kad gera pradžia – pusė darbo. Būtent tą pusę darbo dalį ir atliko lenktynininkai Deividas Jocius ir Donatas Zvicevičius, ruošdamiesi pirmajam savo istoriniam startui WRC Meksikos ralyje.

„Užbaigėme sunkiąją šios dienos dalį. Visus greičio ruožų susirašymus padarėme pakankamai sėkmingai, be didelių nuostolių. Prakirtome tik vienąkart automobilio ratą. Jeigu kažkas kažkada galvojo, kad yra matęs blogų kelių, tai čia jų beveik nėra. Susirašymo automobilis tikrai kenčia. Bet, kaip ir minėjau, viską sėkmingai užbaigėme“, – atvažiavęs į serviso zoną sakė „Arctic Energy World rally team“ komandos lenktynininkas Deividas Jocius.

Trečiadienį (kovo 7 dieną) visi pasaulio ralio čempionato trečio etapo dalyviai taip pat paskyrė laiko susitvarkyti ir technininius savo sportinių bolidų formalumus. Lietuvai atstovaujantys sportininkai Deividas Jocius ir Donatas Zvicevičius nebuvo išimtis.

Lietuvių nuomojamas iš Meksikos komandos automobilis „Ford Fiesta“ sėkmingai atliko techninę apžiūrą. Tad šiandien drauge su kitais 29 varžovais lietuviai startuos WRC Meksikos ralyje ir į savo lenktynininkų karjerą įsirašys dar vieną Lietuvos automobilių sportui reikšmingą istorinį startą.

Šiandien Meksikos ralio programą dalyviai pradės testuodami savo sportinius automobilius bandomajame greičio ruože. Jo pradžia numatyta 17 valandą Lietuvos laiku. Dalyviai jėgas išbandys neilgame 5,3 km greičio ruože. Rezultatus bus galima sekti oficialiame WRC puslapyje: https://goo.gl/pcVhdN

Šį vakarą taip pat numatyta ir oficiali varžybų atidarymo ceremonija. Atidarymo ceremonijos pradžia numatyta apie 4 valandą ryto Lietuvos laiku. Po jos iš karto WRC trečio etapo dalyviai savo jėgas išbandys specialiame Gvanachuato miesto greičio ruože. Jame lenktynininkai važiuos trumpą prologą – 2,53 km ilgio distanciją, bet turės unikalią galimybę pravažiuoti garsiuosius Gvanachuato miesto buvusius kasybos tunelius.

Per kitas tris ralio dienas pasaulio ralio čempionato dalyviams teks įveikti likusius 342 kilometrus greičio ruožais, kuriuose vyrauja asfalto, slidi žvyro, smėlio danga su dideliais tramplynais bei vandens purslais viduryje kelio.

www.auto-bild.lt