Laužantis stereotipus „Range Rover“ sulaužė dar vieną

Jaguar Land Rover at the 2018 Geneva Motorshow.

Neįprastą visureigį kūrė „Land Rover“ dizaino bei Specialiųjų operacijų padaliniai. „SV Coupé“ yra pavyzdinis „Range Rover“ dizaino, meistrystės ir galimybių įsikūnijimas – visi 999 „SV Coupé“ automobiliai atsižvelgiant į klientų pageidaujamas komplektacijas bus surinkti rankomis.

Naujasis „SV Coupé“ išvysto 266 km/h greitį. Tokį greitį jam leidžia pasiekti benzininis 565 AG galios 5 litrų darbinio tūrio V8 variklis su mechaniniu kompresoriumi, pasiekiantis 700 Nm sukimo momentą. Nuo 0 iki 100 km/h „SV Coupé“ įsibėgėja vos per 5,3 sekundės.

Automobilio važiuoklė – taip pat išskirtinė ir sureguliuota kitaip, nei standartiniuose „Range Rover“. „SV Coupé“ ji yra net 8 mm žemesnė, tačiau padaryta taip, kad teiktų vairavimo malonumą esant bet kokioms kelio sąlygoms. Legendinį „Range Rover“ pravažumą pabrėžia maksimalus „SV Coupé“ brastos gylis, siekiantis 900 mm, o maksimalus velkamo krovinio svoris – net 3,5 tonos.

Didžiausias „Range Rover SV Coupé“ išskirtinumas – gundančių linijų kėbulas ir aukščiausios klasės interjero prabanga.

„Range Rover SV Coupé“ – iki paskutinės smulkmenos meistriškai išbaigtas automobilis. Dviejų durų automobilio silueto keturvietis kupė – kvepiantis istorija ir tuo pat metu absoliučiai modernus automobilis. „Range Rover SV Coupé“ yra labiausiai išsiskiriantis, pats prabangiausiai ir unikaliausias kada nors sukurtas „Range Rover“, – sako „Land Rover“ dizaino vadovas Gerry McGovernas.

„SV Coupé“ išsiskiria dailiomis proporcijomis, iš tolo primenančiomis, kad tai yra „Range Rover“, tačiau tuo pat metu demonstruojančiomis linijos unikalumą. Tai bus pirmasis „Range Rover“ modelis, kuriame bus galimybė montuoti 23 colių ratus. Automobilio savitumą pabrėžia elegantiškos  durys su berėmiais stiklais, panoraminis stogas bei atpalaiduojantis, rafinuotas salono apšvietimas.

„SV Coupé“ interjeras – atskira šio „Range Rover“ kūrinio istorija. „Land Rover“ Specialiųjų operacijų padalinio meistrų rankos iki tobulybės išgludino kiekvieną vidaus detalę, todėl buvimas automobilio salone veikiau primena kelionę privačiu reaktyviniu lėktuvu ar jachta. Salono viduje naudojamas graduotos deimanto formomis siuvinėtos odos dizainas yra unikalus ir būdingas tik „SV Coupé“ modeliui.

„Range Rover SV Coupé“ pardavimas prasidės 2018 m. rudenį.

rrsvcoupe19myrevealorchidvintagetan06031808

rrsvcoupe19myreveal06031806

jlrgenevamotorshow060318004

jlrgenevamotorshow060318006

www.auto-bild.lt