Įžymybių automobiliai: prabangius visureigius iškeičia į stilingus autobusiukus

Jamie Oliver

Skaitydami apie žinomų žmonių kasdienybę dažniausiai atkreipiame dėmesį ne tik į milijonus kainuojančias vilas, bet ir į išskirtinai prabangius automobilius. Nepralenkiami lenktyniniai automobiliai ir prabangūs visureigiai dažnai tampa neatsiejamu žvaigždžių atributu, praktiškumą paliekant antrame plane. Visgi dalis įžymybių, tarp kurių yra ir daugybė automobilių sporto atstovų, renkasi ne šešiaženkles sumas kainuojančius automobilius, o išskirtiniu stiliumi pasižyminčius autobusiukus.

Ričardo Hamondo rožinis autobusiukas

Buvęs laidos „Top Gear“, o dabar „The Grand Tour“ vedėjas Ričardas Hamondas turi galimybę beveik kasdien išbandyti prabangiausiaus ir galingiausis automobilius. Nepaisant to, kasdienai R. Hamondas renkasi rožinės spalvos „Vokswagen Danbury“ kemperį. Žinomo automobilių eksperto teigimu, tokį sprendimą lėmė tai, jog autobusiukas gali net tik puikiai tarnauti vežant vaikus į mokyklą, bet ir tapti namais visai savaitei.

Džeimio Oliverio kulinarinės kelionės

Vienas žymiausių kulinarų pasaulyje – Džeimis Oliveris „Volkswagen Kombi“ autobusiuką pasirinko dėl galimybės keliauti ir ruošti maistą bet kurioje pasaulio vietoje. Vairuodamas „Volkswagen“ kemperį, Dž. Oliveris leidosi į įsimintiną maisto gaminimo kelionę po Italijos regionus.

Kemperi

Forumulė – 1 lenktynininko kemperis

Profesionaliam lenktynininkui Džensonui Batonui galingiausi lenktyniniai automobiliai – kasdienybė ir darbas. Visgi Formulės – 1 pilotas žinomas dėl savo meilės ne prabangiems sportiniams automobiliams, o „Volkswagen Kombi” autobusiukams. Dž. Batonas jų turi net du – 1956 m. ir 1966 m. modelius. Jis tvirtina, jog nepaisant garaže stovinčio sportinio geltono „McLaren“, stilingiausiu automobiliu vyras laiko savąjį „Volkswagen Station Wagon T2”, su kuriuo labiausiai ir mėgsta keliauti.

Stilingos „One Direction“ gastrolės

Viena žymiausių vaikinų pop grupių „One Direction“ įtemptoms gastrolėms renkasi ne didžiulius autobusus, o „Volkswagen Kombi“ kemperį. Kaip sako viso pasaulio merginų širdis pavergę vaikinai, kemperio pasirinkimą lėmė tai, jog funkcine prasme automobilis visiškai atitinka bet kuriam šiuolaikiniam automobiliui keliamus reikalavimus, nors pasižymi itin išskirtiniu dizainu.

www.auto-bild.lt