Vilniuje svečiuosis net 6 išskirtiniai „Porsche“ automobiliai

Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo

Į Vilnių atvyksta net šeši išskirtiniai „Porsche“ automobiliai. Tai „Porsche Exclusive Manufaktur“ meistrų rankomis ištobulinti „718 Cayman“, „911 Carrera S“, „Cayenne S“ ir „Panamera Turbo S“, demonstruojantys itin plačias automobilių individualizavimo galimybes. Juos visus, kaip ir du itin retus automobilius-herojus, Vilniaus „Porsche“ centre bus galima šį penktadienį.

„Derindamas tradicijas ir inovacijas „Porsche Exclusive Manufaktur“ padalinys automobilius padaro visiškai unikaliais tiek viduje, tiek išorėje. Sujungus kruopštų rankų darbą ir naujausių technologijų teikiamas galimybes dienos šviesą išvysta beveik visus klientų norus ir poreikius išpildantys automobiliai. Vilniaus „Porsche“ centras yra viena iš 100 „Porsche Exclusive Flagship Dealer“ statusą pasaulyje turinčių atstovybių, todėl mūsų klientams pirmiesiems pristatomi išskirtiniai ribotos laidos modeliai“, – teigia Vilniaus „Porsche“ centro direktorė Rasa Klimavičiūtė.

Porsche 718 Cayman

„Porsche 718 Cayman“

Vilniuje pasirodysiantis „Porsche 718 Cayman“ turi 2,5 l darbinio tūrio variklį, pasiekiantį 257 kW (350 AG) galią. Iki 100 km/val. galiniais ratais varomas sportinis kupė su automatine PDK pavarų dėže įsibėgėja per 4,4 sek. Jame sumontuotas „Sport Chrono Package“, modifikuojantis automobilio variklio, pavarų dėžės bei pakabos darbą dar sportiškesniam važiavimui.

„Porsche Exclusive Manufaktur“ patobulinti automobilio eksterjeras ir interjeras – visiškai unikalūs. „718 Cayman“ uždėti 20 colių skersmens „Carrera Sport“ ratlankiai, nudažyti išskirtine blizgia juoda spalva. Prie jų priderinti ta pačia spalva nudažyti galinis oro aptakas bei šoninių langų rėmai, o bendrą stilistiką papildo tonuoti galiniai žibintai. Tamsūs elementai puikiai kontrastuoja su šviesiai nudažytu kėbulu – kreidos  („Crayon“) atspalviu.

Interjere ypatingų detalių ne ką mažiau – juoda oda padengtas salonas primena tamsius elementus eksterjere, o prie jo puikiai priderinti kiti objektai: pavyzdžiui, prietaisų skydelio ir centre sumontuoto „Sport Chrono“ chronometro rodyklės nudažytos raudona „Guards Red“ spalva, o saugos diržai – šviesiu kreidos („Crayon“) atspalviu.

Juoda oda aptrauktos ne tik sėdynės. Šiame modelyje ta pačia medžiaga padengtos šoninių durelių apdailos, saugiklių dėžutė, visa centrinė konsolė, skydeliai nuo saulės bei kilimėlių apvadai. Tuo tarpu centrinės sėdynių dalys ir siūlės įvairiose vietose – šviesios, sudarančios dailų kontrastą juodai.

911 Carrera S

„Porsche 911 Carrera S Cabriolet“

Į Vilnių atvyksiantis „911 Carrera S Cabriolet“ turi opozicinį 3,0 l darbinio tūrio 6 cilindrų variklį su dviem turbokompresoriais, pasiekiantį 309 kW (420 AG). Su automatine PDK 7 laipsnių pavarų dėže jis iki 100 km/val. įsibėgėja per 4,3 sek. ir turi įvairias novatoriškas stabilumą didinančias „Porsche“ technologijas.

Šio kupė eksterjeras nudažytas išskirtine oranžine „Lava Orange“ spalva, o minkštas stogas – juodas. Prie jo dera blizgūs juodi „Jet Black Metallic“ ratlankiai, ta pačia spalva nudažytos durų rankenėlės, tonuoti galiniai žibintai ir kiti atributai. Automobilio interjere – „SportDesign“ paketas bei daugybė „Exclusive“ elementų: tamsiai nudažyta klimato kontrolės reguliavimo panelė, ortakiai bei kitos interjero detalės. „911 Carrera S Cabriolet“ sumontuotas odos ir anglies pluošto apdailos paketas. Juoda oda išsiskiria ne tik sėdynės, bet ir kilimėlių apvadai, prietaisų skydelio elementai, šoninių durelių apdailos, skydeliai nuo saulės ir kitos detalės. Anglies pluoštu padengtos durų slenksčių apsaugos, PDK pavarų perjungiklis. „Carrera S Cabriolet“ taip pat sumontuota kokybiška erdvinio garso sistema „Burmester® High-End Surround Sound System“.

 

„Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo“

„Porsche Exclusive Manufaktur“ elementai pritaikomi visiems „Porsche“ gamos automobiliams. Į Vilnių atvyksiantis „Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo“ – vienas to įrodymų. Šis automobilis turi 4,0 l darbinio tūrio variklį su turbokompresoriumi bei elektrinį motorą, kurių bendra galia yra 500 kW. Iki 100 km/val. toks automobilis su automatine PDK pavarų dėže įsibėgėja vos per 3,4 sek.

„Panamera“ išorė nudažyta išskirtine sodria raudona „Burgundy Red Metallic“ spalva, o stiklai – stipresni, išlaikantys interjero temperatūrą ir apsaugantys nuo išorės triukšmo. Automobilio stogas panoraminis, o komfortą didina papildomai sumontuota švelniai duris pritraukianti sistema.

Išorės spalva „Panamera“ eksterjere solidžiai dera su kitais tamsiais elementais. Pavyzdžiui, automobilio ratlankiai – 21 colio skersmens „Exclusive Design“, nudažyti blizgia juoda spalva. Juodas ir „Porsche“ logotipas, „SportDesign“ paketo aksesuarai bei LED šviesų apvadai, o galiniai žibintai – tonuoti.

Sėdynės ir kitos interjero detalės padengtos su išore derančia šviesia rusva „Truffle Brown“ spalva. Tokios išskirtinės detalės kaip ant centrinio porankio įspaustas modelio logotipas, o ant galvos atramų – „Porsche“ ženklas, primena, jog tai – unikalus „Exclusive“ serijos modelis.

Porsche Cayenne S

„Porsche Cayenne S“

„Porsche Cayenne S“ turi 2,9 l darbinio tūrio V6 variklį su dviem turbokompresoriais, pasiekiantį 324 kW (440 AG). Su automatine PDK pavarų dėže erdvus ir praktiškas visureigis iki 100 km/val. įsibėgėja per 5,2 sek. Jis turi moderniausias „Porsche“ sportines sistemas kaip „Porsche Dynamic Chassis Control“ (PDCC), „Porsche Torque Vectoring Plus“ (PTV Plus), „Porsche Active Suspension Management“ (PASM) ir kitas.

Sportinio visureigio išorė nudažyta metalizuota tamsiai mėlyna „Moonlight Blue Metallic“ spalva. Čia, kaip ir „Panamera“, tamsi išorė derinama su kitomis sodrių atspalvių detalėmis – pavyzdžiui, 21 colio skersmens „Cayenne Turbo Design“ ratlankiais, nudažytais  „Satin Platinum“ spalva. Juodos odos interjeras čia suderintas su ant stogo esančiais „Alcantara“ elementais bei aliuminio detalėmis.

Visi automobiliai Vilniuje bus demonstruojami iki penktadienio vakaro.

„Porsche“ atstovas Lietuvoje „Prime Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus Group“, kuri vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupei iš viso priklauso 20 įmonių.

www.auto-bild.lt