Rudens gėrybės: atnaujinta „Mazda CX-3“ jau Vilniuje

mazda cx3 kaunas (18)

Populiarusis miesto visureigis paperka išdailinta išvaizda ir patogumu

2018 metų modelių gamos kompaktiškas miesto visureigis „Mazda CX-3“ jau matomas ir pačiupinėjamas „Inchape Motors“ salone Vilniuje. Į Lietuvą atnaujintas CX-3 atvyksta nusiteikęs optimistiškai – vienu gražiausių savo klasėje automobiliu laikomas visureigis yra geriausiai parduodamas „Mazda“ modelis mūsų šalyje.

„Pastaraisiais metais „Mazda“ stebina rinką nuolatiniu tobulėjimu. Miesto visureigis CX-3 pirmiausia paperka savo dizainu, patogumu ir pritaikymo galimybėmis, o prie visumos patrauklumo prisideda ir vis geresnė vairavimo kokybė bei ergonomika. Japonijos inžinieriai bei dizaineriai atsisako neesminių, nereikalingų detalių ir tobulina tai, kas lemia automobilio ir jo vairuotojo santykį. CX-3 yra dar vienas ramios, labai tikslingos evoliucijos rezultatas ir realus pretendentas į geriausiojo klasėje vardą“, – sakė „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovė Justė Šataitė.

Naujos priekinės grotelės, atnaujintas galinių žibintų blokas, griežtesnės aplikacijų linijos ir visiškai nauji 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai automobilio išvaizdai suteikia papildomos elegancijos, sportiškumo ir užtikrina, kad pravažiuojantis miesto visureigis CX-3 bus palydimas praeivių žvilgsnių.

Nuo šiol ir CX-3 galės būti dažoma „Soul Red Crystal“ – skiriamuoju koncerno bruožu tampančios raudonos spalvos atspalviu. Tamsiai raudoni „Nappa“ odos apmušalai gali būti užsakomi ir automobilio salonui.

Svarbi atnaujintos CX-3 naujiena – nematoma. Visiškai naujas 1,8 litro darbinio tūrio, 115 AG „SKYACTIV-D“ šeimos dyzelinis variklis 100 km leidžia nuvažiuoti sunaudojus vos 4,4-5,2 litro degalų. Konstruktorių teigimu, šis variklis išsiskiria ne tik taupumu, bet ir tolygiu, komfortišku traukos paskirstymu visame sūkių diapazone.

Atnaujintas visureigis taip pat gali būti komplektuojamas dviejų skirtingų modifikacijų SKYACTIV-G 2 litrų darbinio tūrio benzininiu varikliu, generuojančiu, atitinkamai 121 ir 150 AG. Galingesnė versija bus diegiama tik į visus varančiuosius ratus turinčias „Mazda CX-3“ modifikacijas. Visi trys varikliai atitinka griežtus „Euro 6d-TEMP“ emisijos standartus.

Salono viduje vairuotoją pasitinka atnaujinta, patobulinta centrinė konsolė, vairuotojo patogumui – elektra valdomas rankinis stabdis (EBP), o vairavimo komfortą padidina patogiai suplanuotas, talpus centrinis porankis. Visų modifikacijų CX-3 montuojamas automatiškai pritemstantis galinio vaizdo veidrodis, liečiamiems paviršiams naudojama daugiau aukštesnės kokybės, minkštesnių medžiagų.

„Mazda“ naujosios kartos technologijos „SKYACTIV-Vehicle Architecture“ šviežiausių atnaujinimų pritaikymas smarkiai pagerina CX-3 vairavimo potyrius ir palengvina automobilio valdymą. Dar labiau ištobulinta pakabos sistema, atnaujintos padangos ir didesnį slopinimą suteikiančio uretano panaudojimas priekinių sėdynių konstrukcijoje užtikrina ramesnį ir dar komfortiškesnį važiavimą.

„Mazda CX-3“ reikšmingai pagerintos ir saugumo funkcijos. Tai pirmasis modelis, kuriame įdiegta atnaujinta išmanioji stabdžių sistema „Advanced City Brake Support“ (Advanced SCBS), leidžianti dar patikimiau tamsiuoju paros metu identifikuoti pėsčiuosius. Šis ir kiti saugumo patobulinimai, tokie kaip adaptyvioji radaro valdoma pastovaus greičio palaikymo sistema „Mazda Radar Cruise Control“ (MRCC) su įdiegta „Stop & Go-function“, užtikrina aukštesnį saugumo lygį, esant įvairioms vairavimo sąlygoms.

„Inchcape Motors“ salonuose Lietuvoje  naujojo kompaktiško visureigio „Mazda CX-3“ kaina – nuo 15 990 eurų.

www.auto-bild.lt