„Porsche“ ir „Unipark“ pristato unikalią paslaugą

Porsche_1

„Porsche“ klientai, paliekantys savo automobilius daugiaaukštėje „Unipark“ aikštelėje prie Vilniaus oro uosto, kelionės laiką nuo šiol galės išnaudoti dar efektyviau. Vairuotojams išvykus, kelionės metu jų automobiliai galės ne tik ilsėtis – specialiai „Porsche“ savininkams pritaikytoje „Unipark“ programėlėje galima užsakyti įvairias plovimo bei serviso paslaugas. Jos bus atliktos iki savininkas grįš iš kelionės.

„Visuomet ieškome sprendimų, kaip mūsų aktyviems ir laiką taupantiems klientams suteikti unikalių privilegijų ir tuo pačiu – galimybę savo laiką išnaudoti efektyviau. Vilniaus „Porsche“ centro klientai daug keliauja, dažnai savo automobilius palieka oro uosto stovėjimo aikštelėse, kur jie kelias dienas tiesiog ilsisi. Visas reikiamas paslaugas dabar galima užsisakyti bet kuriuo paros ar savaitės metu, gauti atnaujintą informaciją apie paslaugos statusą ir patogiai apmokėti už jas“, – teigia Vilniaus „Porsche“ centro direktorė Rasa Klimavičiūtė.

Tarp teikiamų paslaugų – speciali automobilio patikra pagal „Porsche“ gamintojo sudarytą 111 punktų sąrašą, po kurios išduodama detali ataskaita, stiklo valytuvų šluotelių keitimas, ratų geometrijos patikra ir reguliavimas, padangų ar visų ratų keitimas, įskaitant sezoninių padangų bei ratų saugojimą.

„Puikiai išvystyta „Unipark“ stovėjimo aikštelių infrastruktūra ir jų naudojimo patogumas klientams vertinamas tarptautiniu lygiu – „Porsche“ naujo projekto bandymui iš daugelio šalių pasirinko būtent Lietuvą. Mes siekiame suteikti klientams kuo daugiau pridėtinės vertės, o ši paslauga, sukurta bendradarbiaujant su vienu žinomiausių automobilių gamintojų visame pasaulyje – puikus to pavyzdys“, – sako „Unipark“ vadovas Marius Blagnys.

„Unipark“ programėlėje automobiliui galima užsakyti ir išorės plovimą ar salono valymą, o pasirinkus specialų „Verslo paketą“ – Vilniaus oro uoste naudotis greitosios keleivių patikros (angl. Fast track) bei Verslo klubo paslaugomis.

Paslauga bus galima pasinaudoti palikus automobilį prie Vilniaus oro uosto įrengtoje daugiaaukštėje „Unipark“ aikštelėje P1 (geltonoji zona). Išmaniesiems telefonams su „iOS“ bei „Android“ operacinėmis sistemomis pritaikytoje „Unipark“ programėlėje tereikės vieną kartą užsiregistruoti įvedant automobilio valstybinį numerį.

Įvažiuojant į aikštelę ir sistemai nuskenavus automobilio numerį, „Porsche“ vairuotojai savo išmaniajame telefone iškart pamatys pasiūlymą pasinaudoti šiuo pasiūlymu. Vairuotojams reikės tik pasirinkti konkrečią norimą paslaugą, palikti automobilio raktus oro uosto „Pack & Fly“ salelėje, o grįžus – ten pat juos atsiimti ir džiaugtis automobiliu.

Paslaugas užsakyti galima ir iš anksto internetu, dar prieš atvykstant į oro uostą, o apmokėti išvažiuojant galima panaudojus banko kortelę ar pasirašius sutartį – pavedimu.

Kiekvienam registruotam „Porsche“ automobiliui gamintojo centras Vilniuje dar suteiks dovaną – nemokamą automobilio techninės būklės patikrinimą, kad atsiėmus automobilį būtų ramu.

www.auto-bild.lt