Žvaigždžių drag‘e pergalę šventė trise

Jubiliejinių, 20-ųjų „Aurum 1006 km lenktynių“ pynėje gausu renginių, tapusių šio visų pamėgto maratono puošmena, be kurių jau neįsivaizduojama kasmet vidurvasaryje Palangoje vykstanti ši sporto, uždegančio greičio ir adrenalino fiesta.

Vienas tokių didžiojo maratono palydovų – televizijos ir pramogų pasaulio žvaigždžių drag‘o lenktynės, trunkančios labai trumpai, tačiau paliekančios ženklų pėdsaką ne tik jų dalyviams.

Tik pasibaigus ketvirtadienio treniruočių sesijai lenktynių miestelyje jau šurmuliavo žinomi žmonės, vasarinę aprangą pakeitę lenktyniniais kombinezonais ir pasirengę susirungti žvaigždžių lenktynėse #suTV6pramogauk KITAIP.

Virtuvės šefas ir kulinarinių TV laidų vedėjas Gian Luca Demarko, aktorė Žiedūnė Mardosaitė, buvusi krepšininkė, laidos apie krepšinį „Žalgirio TV“ vedėja Dalia Belickaitė, „TV pagalbos“ atstovas Paulius Morkūnas, „Power Hit Radio“ laidų vedėjas Vaidas Leliuga ir kiti žinomi žmonės niekada neslėpė, jog mėgsta automobilių sportą, o drag‘o varžybos – bene idealiausia proga per trumpą laiką gauti didžiulę dozę adrenalino.

Ypač atsisėdus prie greito „Kia Cee‘d“ vairo.

Tačiau šįkart nutiko taip, kaip to dar niekad nėra buvę šiose lenktynėse.

Teisę rungtis šių varžybų finale iškovojo D. Belickaitė, V. Leliuga ir P. Morkūnas, o varžydamiesi tarpusavyje jie iškovojo po pergalę.

Kadangi iš šio trejeto persvaros nepavyko įgyti niekam, šių metų žvaigždžių lenktynių #suTV6pramogauk KITAIP laimėtojais paskelbtas šis trejetas.

„Nugalėjo draugystė“, – patenkinti tokiu arbitrų verdiktu skirstėsi laimėtojai.

Arno STRUMILOS nuotr.

www.auto-bild.lt