Naujas „Renault TALISMAN“: daugiau technologijų, daugiau rafinuotumo

Renault TALISMAN važiuoja keliu

– Dar labiau efektingą dizainą pabrėžiantys naujos išvaizdos žibintai;
– Atnaujinta „INITIALE PARIS“ versija siūlo geriausią gamoje įrangą;
– „Renault EASY LINK“ multimedijos sistema valdoma naudojant centrinį 9,3“ liečiamąjį ekraną ir turi 10,2“ prietaisų skydelio ekraną;
– Naujos „Renault EASY DRIVE“ vairavimo pagalbos technologijos apima Greitkelių ir spūsčių pagalbą, „LED MATRIX Vision“ priekinius žibintus ir ypatingą „4CONTROL“ važiuoklę su visais vairuojamaisiais ratais ir reguliuojamais amortizatoriais;
– Nauja galingų ir efektyvių variklių gama su „TCe 160 EDC FAP“ ir „Blue dCi 200 EDC“ motorais;
– Naujas „Renault Talisman“ bus pristatytas 2020 m. birželio mėn.

Ryškus išorės dizainas

Nuo debiuto pradžios viena pagrindinių „Talisman“ įsigijimo priežasčių buvo jo išvaizda. Naujausi pakeitimai dar labiau paryškino naujo „Talisman“ stilių ir patrauklumą.

Automobilyje buvo atnaujinta priekinė dalis, kuri dabar turi naujas groteles su įstrižais chromo apdailos elementais ir kitokios formos buferį. Taip pat nuo šiol visos „Talisman“ versijos komplektuojamos vien tik LED žibintais. Prisitaikantys priekiniai žibintai turi „LED MATRIX“ technologiją ir dinamines LED posūkių šviesas, o elegantiškas modelio žavesys pabrėžiamas C formos žibintais, būdingais visai „Renault“ gamai.  

Gale skoningas ir rafinuotas naujo „Talisman“ stilius paryškintas LED žibintais su chromo apvadais ir dinaminėmis posūkių šviesomis. Galinė ryklio peleko formos antena ne tik pagerino naujo „Talisman“ multimedijos sistemos veikimą, bet ir suteikė sportiškesnę išvaizdą.

Naujo „Talisman“ gama apima ir naujas unikalias „Baltic Grey“, „Vintage Red“ ir „Highland Grey“ spalvas, taip pat jam siūlomi nauji „Pierre“ (17’’), „Stellar“ (18’’) ir „Sato“ (19’’) ratlankiai.

Vairuotojui prieinant prie automobilio aktyvuojamos priekinių žibintų ir durelių rankenėlių apšvietimo šviesos; vairuotojui sėdant palaipsniui įsijungia salono apšvietimas. 

Itin detalus salono dizainas

Naujame „Talisman“ buvo itin rūpestingai kuriama keleivių erdvė apgalvojant net ir mažiausias detales. Nauja chromo apdaila paryškina centrinę konsolę, kuri nuo šiol turi foninį apšvietimą, o „INITIALE PARIS“ versijai dar daugiau elegancijos suteikia pilkšvai balto atspalvio medienos prietaisų skydelio ir durelių apdaila. Nuo šiol didesniam salono pritaikymui vairuotojas ir keleiviai naudodami „MULTI-SENSE“ nustatymus gali rinktis iš 8 foninių apšvietimų.

Naujo „Talisman“ prietaisų skydelis turi 10,2“ pritaikomą ekraną, kuris yra „Intens“ ir aukštesnių komplektacijų standartinė įranga. „MULTI-SENSE“ nustatymai leidžia pasirinkti pilną pritaikymą su GPS navigacijos ekranu unikaliai važiavimo patirčiai.

Naujas „Talisman“ yra komfortiškesnis ir labiau ergonomiškas nei kada nors anksčiau ir turi berėmį elektrochrominį galinio vaizdo veidrodėlį ir didelius puodelių laikiklius, kurie dabar yra su chromo apvadais ir apšvietimu. Centrinės konsolės priekyje buvo sumontuotas belaidis telefono įkroviklis, o vėdinimo sistemos valdikliai nuo šiol turi skaitmeninius ekranus temperatūros nustatymui. Nauja „Auto-Hold“ funkcija užtikrina, kad automobilis nejuda net ir neaktyvavus stovėjimo stabdžio, o greičio palaikymo sistema nuo šiol yra valdoma patogiau ant vairo esančiais valdikliais. 

Naujame „Talisman“ komfortui ir stiliui teikiamas ypatingas prioritetas. Apdailos paketai galimi pasirinktinai jau nuo antro „Intens“ apdailos lygio su naujais apmušalais ir odos apdaila. „Riviera“ odos apmušalai galimi trijų skirtingų – „Light Sand-Grey“, „Castenyera Brown“ arba „Titanium Black“ – spalvų. „INITIALE PARIS“ versijoje galima rinktis iš dviejų išskirtinės „Nappa“ odos apmušalų „Black Titanium“ arba „Light Sand-Grey“ su neseniai pristatytu „Cognac“ spalvos dygsniavimu. Taip pat pradedant „Intens“ apdaila pirkėjai gali rinktis iš juodos arba šviesiai pilkos salono spalvos paletės.


Komfortą ir saugumą didinančios technologinės inovacijos

Naujas „Talisman“ turi naujausias „Renault“ technologines inovacijas aukščiausio lygio patirčiai.

Didesnis komfortas ir saugumas važiuojant naktį

Renault TALISMAN vidus

Po naujo „Espace“, naujas „Talisman“ yra antras „Renault“ gamos modelis su „LED MATRIX Vision“ technologija. Pažangi prisitaikančių šviesų sistema šviečia geriau nei tradicinės LED šviesos ir padidina saugumą – palyginti su senais modeliais, jos šviečia 50 % ryškiau ir iki 220 metrų (vietoje 175 metrų) padidina matomumą. Šviesos pluoštas nuolatos prisitaiko priklausomai nuo eismo sąlygų ir kitų automobilių, o tai reiškia didesnę ramybę vairuojant.

Junglesnis nei kada nors anksčiau važiavimas

Naujas „Talisman“ turi „Renault EASY CONNECT“ aplinką, kuri apima tokias programas kaip „MY Renault“, naują „Renault EASY LINK“ multimedijos sistemą ir kitas jungliąsias paslaugas, tokias kaip automatiniai atnaujinimai ir nuotolinis automobilio valdymas.  

„Renault EASY LINK“ multimedijos sistema siūlo vartotojui draugišką ir pritaikomą aplinką. Vertikalus 9,3“ ekranas salonui suteikia šiuolaikinę išvaizdą. „Renault EASY LINK“ apima skaitmeninį DAB radiją, multimedijos sistemą, „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ telefono sąsajas, taip pat palydovinę navigacijos sistemą su „Google“ adresų paieška, informaciją apie degalų kainas ir eismą realiu laiku. „Renault EASY LINK“ sistema su 7“ ekranu ir „Android Auto“ arba „Apple CarPlay“ suderinamumu yra standartinė bazinės „Zen“ komplektacijos įranga.

„INITIALE PARIS“ komplektacijoje esanti „Bose®“ garso sistema su trylika garsiakalbių buvo atnaujinta užtikrinant dar labiau įkvepiančią klausymo patirtį su penkiais iš anksto nustatytais režimais. 

Saugesnis keliuose

Naujas „Talisman“ turi dar daugiau pažangių ADAS vairuotojo pagalbinių sistemų, galinčių palaikyti antrą savavaldžio važiavimo lygį.

Greitkelių ir važiavimo spūstyse pagalba apima prisitaikantį greičio palaikymą su važiavimu savo juostos viduriu, kuris veikia net posūkiuose. Ši sistema veikia važiuojant iki 160 km/h greičiu ir palaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio. Sistema gali pati sustabdyti automobilį ir pradėti važiuoti per 3 sekundes be vairuotojo įsikišimo.  

Aktyvi avarinio stabdymo AEBS sistema dabar turi ir pėsčiųjų su dviratininkais atpažinimą.

Be šios naujos papildomos įrangos naujas „Talisman“ turi ir kitas vairuotojo pagalbines sistemas, užtikrinančias saugesnį ir patogesnį važiavimą. Jos turi perspėjimą apie išvažiavimą iš eismo juostos, važiavimo eismo juosta palaikymą, vairuotojo nuovargio atpažinimą, perspėjimą apie akląją zoną, kuri dabar naudoja du radarų jutiklius abiejose automobilio pusėse, ir perspėjimą važiuojant atbuline eiga apie iš šono atvažiuojančius automobilius.

Dinamiškesnis ir labiau komfortiškas

Naujas „Talisman“ yra vienintelis automobilis savo klasėje, turintis „4CONTROL“ važiuoklę (standartinė „INITIALE PARIS“ įranga). „4CONTROL“ visų vairuojamųjų ratų sistema veikia nuolatos ir automatiškai valdo abiejų galinių ratų pasukimo kryptį. Ši sistema naujame „Talisman“ užtikrina unikalų tokio dydžio automobilio valdymo tikslumą ir vairuotojui suteikia sklandaus važinėjimo mieste patirtį. 

Naujo „Talisman“ „4CONTROL“ sistema yra komplektuojama su reguliuojama amortizavimo sistema, taip užtikrinant optimalų stabilumą ir komfortą nuolatos keičiant amortizatorių veikimą. Sistema padidina efektyvumą ir kėbulo stabilumą važiuojant per kliūtis.

Renault TALISMAN

Itin pažangūs varikliai

Naujas „Talisman“ turi naujausius „Renault“ gamos ir WLTP emisijos standartus atitinkančius benzininius ir dyzelinius variklius, kurie yra švaresni ir labiau efektyvūs. Abu varikliai yra draugiški aplinkai – benzininis „TCe“ motoras turi kietųjų dalelių filtrą, o „Blue dCi“ variklyje sumontuota selektyvios katalitinės redukcijos SCR taršos kontrolės technologija ir NOx emisijas mažinanti „AdBlue®“ įpurškimo sistema.

„TCe 160 EDC FAP“ variklis

Neseniai papildęs „Talisman“ variklių gamą, „TCe 160 EDC FAP“ yra 1,3 l keturių cilindrų tiesioginio įpurškimo turbobenzininis motoras, pasiekiantis 160 AG ir 270 Nm prie 1800 aps./min ir komplektuojamas su dviejų sankabų septynių greičių EDC automatine transmisija. Tylus ir energingas, variklis yra taupus (6,2 l/100 km) ir jo WLTP CO2 emisijų tarša siekia tik 140 g/km. Tai yra puiki alternatyva dyzeliniams parkų automobiliams.

„TCe 225 EDC FAP“ variklis 

„TCe 225 EDC FAP“ motoras yra tiems, kam reikia dar daugiau galios. 1,8 l keturių cilindrų tiesioginio įpurškimo turbobenzininis motoras turi dviejų kanalų turbiną ir trijų padėčių kintamą vožtuvų valdymo sistemą bei pasiekia 225 AG. Jis komplektuojamas su dviejų sankabų septynių greičių EDC automatine transmisija, o nuo 2000 aps./min. pasiekiamas 300 Nm sukimo momentas užtikrina įspūdingą dinamiką ir itin smagią važiavimo patirtį. Vidutiniškai sunaudojant 7,4 l/100 km, jo CO2 emisija yra 166 g/km.

„Blue dCi 120 & 150 BVM6“ ir „Blue dCi 160 & 200 EDC“ varikliai 

Siūlomų dyzelinių variklių gama yra didžiausia rinkoje. Naujas „Talisman“ galimas su 1,7 l keturių cilindrų „Blue dCi“ varikliu, pasiekiančiu 120 arba 150 AG (priklausomai nuo šalies) ir komplektuojamu su mechanine šešių greičių pavarų dėže. Pasiekdamas itin mažas degalų sąnaudas ( 4.9 l/100 km (128 g/km CO2), jis yra idealus automobilis parkų pirkėjams. Be to, ši gama apima ir „2.0 Blue dCi“ motorą, pasiekiantį 160 arba 200 AG ir komplektuojamą su dviejų sankabų šešių greičių EDC transmisija. 200 AG versija siūlo maksimaliai greitą įsibėgėjimą ir itin gerą tarpinį pagreitį. Tai yra puikus modelis ieškantiems puikios dinamikos ir priimtinų (5.6 l/100 km (146 g/km CO2) degalų sąnaudų.