Pamatykite dokumentinį A. Kisieliaus filmą apie Benedikto Vanago ir jo komandos išgyvenimus Dakare

Benediktas Vanagas

Prieš mažiau nei mėnesį „Inbank team Pitlane“ komandos pilotas Benediktas Vanagas pristatė Arūno Kisieliaus filmą apie dalyvavimą 2020-tųjų Dakaro ralyje. Per šį laiką kūrinį pamatė beveik 26 tūkstančiai fanų ir, panašu, jog šios gretos dar labiau pasipildys: nepriklausomo kūrėjo A. Kisieliaus darbą žiūrovai išvys per žydruosius ekranus.

Apie netikėtą įvertinimą filmo autorius atsiliepė santūriai: „Turėjau unikalią galimybę jau penktus metus iš eilės filmuoti viską, kas juda sudėtingiausiose planetos lenktynėse – Dakaro ralyje. Filmo rodymas per televiziją – nemenkas įvertinimas. Iš Saudo Arabijos parsivežėme beveik 2 terabaitus medžiagos ir praktiškai visą vasario mėnesį gyvenau vien šio filmo montavimu. Tai buvo nemažas išbandymas mano įrangai, bet, panašu, viskas pavyko. Žinoma, yra dalykų, kuriuos norėtųsi tobulinti, bet visą tai vertinu kaip labai gerą patirtį siekiant kitą kartą padaryti dar geriau. Noriu padėkoti kolegoms, kurie padėjo montuojant visą šį poros valandų ilgio monstrą, ir kviečiu pamatyti, kuo gyvenome visą sausį ir ne tik“, – pasakojo A. Kisielius.

Benediktas Vanagas Dakare

B. Vanagas teigia, jog net ištikimiausi komandos gerbėjai A. Kisieliaus filme „Dakar 2020“ išvys daug nematyto turinio bei tai, kas liko „už kadro“. Filme gausu detalių apie vidinį komandos gyvenimą, interviu su „Inbank team Pitlane“ technikais ir, žinoma, atviri piloto B. Vanago ir jo šturmano Filipe Palmeiro pokalbiai.

Tiesa, dviejų valandų trukmės filmas gali būti įdomus ne tik automobilių sportu besidomintiems žmonėms. Dokumentinis kūrinys išsiskiria temų įvairove: žiūrovai ne tik iš arčiau susipažins su lenktynininko ir jo komandos keliu Dakaro ralyje, bet drauge panagrinės bendrąsias vertybes, tautiškumą, susipažins su gyvenimiškais iššūkiais, lydėjusiais komandą iki Dakaro ir jo metu.

Filmą pamatyti galima jau dabar B. Vanago „Youtube“ kanale. Nuoroda: bit.ly/Dakar2020_FILM