B. Vanagas išmėgino filmo „Bad Boys“ automobilį

Veiksmo filmai ir sportiniai automobiliai – mėgstama simbiozė kino industrijoje. „Gone in 60 Seconds“, „Taxi“, „Baby driver“ ir daugelis kitų, kuriuos būtų galima vardinti ir vardinti, jau virto vadovėliniais. Vienuose filmuose siužetas sukasi apie automobilius ir žvilgančios keturratės turi pagrindinius vaidmenis, kituose – išskirtiniai automobiliai tampa svarbiu greta einančiu naratyvu. Juk Jameso Bondo neįmanoma įsivaizduoti kitokiame nei „Aston Martin“ automobilyje, o pagalvojus apie „Toyota Supra“ mintyse kyla tiuninguotoji Briano O’Connerio iš „Fast and furious“ klasika. 

Vienas iš kultinių filmų, kuriuose drauge su Willu Smithu ir Martinu Lawrence’u svarbų vaidmenį atliko „Ferrari 575M Maranello“ yra „Bad Boys 2“. Čia itališkas elegantiškų formų ratuotis stebino įspūdingais kaskadiniais triukais, o daugelį filmo gerbėjų sužavėjo subtiliomis formomis ir agresyviu variklio riaumojimu. Šis filmas tikrai ne vienam automobilių gurmanui sužadino norą įsigyti „Ferrari 575M Maranello“.

Tiesa, nebūtina suvaidinti filme, kad suprastum, kaip jautėsi Willas Smithas, vairuodamas šį akį traukiantį superautomobilį. „Inbank team Pitlane“ komandos pilotas Benediktas Vanagas, rengdamas reportažą savo „Youtube“ kanalo rubrikai „Vanagas Extreme Machines“, išmėgino „Ferrari 575M Maranello“ ir išsamiai papasakojo apie savo pojūčius.

Lenktynininko vairuotas „Ferrari 575M Maranello“ yra vienas iš 2056 pagamintų modelių. Negana to, superautomobilis turi atmosferinį V12 variklį – tai tikras mokichanas šiuolaikiniame turbininių variklių pasaulyje. Kaip bebūtų, brutali galia puikiai suderinta su klasiška išvaizda, tad nebūtina spausti akseleratoriaus pedalo iki dugno ir slystant šonu įskrieti į posūkį, kad pasijustum tikra veiksmo filmų žvaigžde.

Ką reiškia suvaldyti 508 arklio galias sužinote galite „Vanagas Extreme Machines“ video: https://bit.ly/Ferrari575MMaranello.