Įkraunamas hibridinis „Renault Captur” – tarp septynių Lietuvos geriausiųjų

„Renault Captur E-TECH Plug-In Hybrid“, aplenkęs 23 konkurentus, pateko į geriausiųjų septintuką, rašoma pranešime. Taip nusprendė „Lietuvos metų automobilio 2021” vertinimo komisijos nariai, po įvairių rinkimų metu vykusių testų. Prieš mėnesį Lietuvoje pristatytas hibridinis „Renault Captur“ vien tik elektra gali nuvažiuoti iki 50 kilometrų mišriuoju ciklu ir iki 65 kilometrų mieste. 

Jau 24-ąjį kartą vykstantys „Lietuvos metų automobilio“ rinkimai šiemet išsiskiria dalyvių įvairove, kuri rodo, kad sparčiai judama automobilių elektrifikavimo link. Į finalinį septintuką patekęs „Captur E-TECH Plug-in Hybrid“ – pirmasis B segmento SUV, siūlantis iš tinklo įkraunamą hibridinę versiją už prieinamą kainą. Hibridinis „Captur“ vien elektra gali nuvažiuoti iki 50 kilometrų mišriuoju ciklu ir iki 65 kilometrų mieste. Mišriuoju ciklu naujasis „Captur E-TECH Plug-in Hybrid“ sunaudoja 1,4 l/100 km ir išmeta 32 g CO2/km (pagal WLTP). 

„Lietuvos metų automobilio 2021” vertinimo komisijos narys, socialinių tinklų videografas Dainius Leonavičius hibridinį „Captur“ išskyrė dėl komforto bei universalumo, nes jis yra tinkamas tiek kelionėms mieste elektriniu režimu, tiek ilgesnėms išvykoms į užmiestį ar kelionėms su šeima, naudojant vidaus degimo variklį ir nesirūpinant dėl nuvažiuojamo atstumo bei akumuliatoriaus įkrovos. 


BALSUOKITE ČIA, KURIS AUTOMOBILIS TURĖTŲ NUGALĖTI LIETUVOS METŲ AUTOMOBILIO RINKIMUOSE?


„Hibridinis „Renault Captur E-TECH” išsiskiria puikia garso izoliacija, tyliu pajudėjimu iš vietos (kiekvieną kartą pajudama elektriniu režimu), komfortiška pakaba, nemaža erdve sėdintiems gale. Ne vieną juo besidomintį gali sužavėti naujojo „Renault” stiliaus salono architektūra ir kokybiškos medžiagos viduje bei jo išvaizda. Šis modelis yra pakankamai universalus, nes tiks ir važinėjimui mieste (ypač dėl deklaruojamos 65 km ridos viena elektros baterijos įkrova), ir šeimos kelionėms.“ – savo įspūdžiais apie hibridinį „Captur“ dalinosi D. Leonavičius.

„Renault“ inžinierių sukurtos ir užpatentuotos „E-TECH“ hibridinės technologijos pagrindą sudaro du tarpusavyje susiję elektriniai varikliai, inovatyvi pavarų dėžė ir vidaus degimo variklis. „E-TECH Plug-in“ hibridinės technologijos atveju padidintos talpos akumuliatorius prailgina elektrinio variklio naudojimą. 

Kas taps „Lietuvos metų automobiliu 2021” paaiškės jau šį penktadienį, lapkričio 27 dieną. Tai pat bus išrinkti įvairių nominacijų laimėtojai, tarp kurių „Metų miesto visureigiu“ pretenduoja tapti ir „Renault Captur E-TECH Plug-In Hybrid“.

Prieš metus „Lietuvos metų automobiliu 2020” išrinktas „Renault“ bestseleriu tapęs penktosios kartos „Renault Clio”.