„Dacia“ perkuria šiuolaikinio automobilio koncepciją savo naujaisiais „Sandero“, „Sandero stepway“ ir „Logan“ modeliais

Dar rugsėjo pradžioje pristačiusi naujuosius „Dacia Sandero“, „Dacia Sandero Stepway“ ir „Logan“, „Dacia“ tuo pat metu atnaujina tris savo simbolinius modelius bei perkuria būtiną šiuolaikinį automobilį, visada orientuotą į tikruosius vartotojo poreikius už geriausią kainą, rašoma pranešime. 

VISIŠKAI PAKEISTAS NAUJŲJŲ „SANDERO“, „SANDERO STEPWAY“ IR „LOGAN“ IŠORĖS DIZAINAS

Dėl išraiškingų kėbulo linijų ir ratų arkų naujasis „Sandero“ išsiskiria stipriu charakteriu ir sudaro tvirtumo įspūdį. Visos jo proporcijos buvo perkurtos taip, kad įamžintų savo sėkmės istoriją: santūrus išorinis dydis ir dar didesnė salono erdvė, suteikianti daugiau įvairiapusiškumo. Bendros linijos aptakesnės dėl nuožulnesnio priekinio stiklo, žemesnės stogo linijos, leidžiančios lengvai nutekėti vandeniui, taip pat stogo gale įmontuota radijo antena. Atstumas nuo žemės liko nepakitęs, tačiau dėl platesnės tarpvežės ir žemai nuleistų ratų naujasis „Sandero“ atrodo žemesnis.

Visiškai naujas „Sandero Stepway“ akimirksniu atpažįstamas iš priekio dėl savo unikalaus rantyto ir didesnio linkio gaubto. Jis perteikia visureigių pasaulio kodą savo didesniu atstumu iki žemės, prekės ženklu pažymėtais stogo skersiniais, didelėmis plačiomis ratų arkomis ir sustiprinta apatine durų dalimi, padengta specialia tekstūra.  Be to, jį puošia chromuotas „Stepway“ logotipas, esantis po priekinėmis grotelėmis, bei išlenkti sparnai virš priešrūkinių žibintų. Priekinis ir galinis bamperiai turi kėbulo spalvos metalinę slydimo plokštę, skirtą apsaugoti originalią automobilio spalvą nuo įbrėžimų.

Laikantis „Dacia“ dvasios, naujasis „Sandero Stepway“ didžiuojasi ir kitomis naudingomis ir būtinomis naujovėmis, pavyzdžiui stogo skersiniais, kurie nuo pat pradžių buvo sukurti taip, kad juos būtų galima transformuoti į stogo bagažinę. 

Naujo „Logan“ dizainas yra aptakesnis, 3,6 cm ilgesnis, turi ilgesnį tarpuratį ir mažesnę galinę iškyšą. Jis grakštesnės formos, turi nuožulnesnį priekinį stiklą ir vienu centimetru žemesnį stogą. Aptaki stogo linija, radijo antena stogo gale ir šiek tiek mažesni šoniniai langai bendrai automobilio išvaizdai suteikia dinamiškumo. Kai kurie požymiai yra tokie pat, kaip naujojo „Sandero“: „Y“ formos LED žibintai, žemai nuleisti ratai ir tam tikrų elementų aukštos kokybės dizainas (pvz., durų rankenėlės). 

Visų trijų modelių priekiniai ir galiniai žibintai atskleidžia naująsias „Dacia“ žibintų „Y“ formas, taip perteikdami naujojo „Sandero“ stiprų charakterį. Priekyje ir gale abu žibintus jungia horizontali linija, įsiliejanti į atitinkamas LED linijas, taip sukurdamos didesnio automobilio matomumo įspūdį. 

NAUJA PATIRTIS AUTOMOBILIO SALONE

Automobilio salonas visais aspektais smarkiai patobulintas. Visiškai naujas valdymo skydas tapo dar ergonomiškesnis dėl naujų savo funkcijų, leisdamas pasijusti dar modernesnėje ir kokybiškesnėje aplinkoje ‒ o tuo pasižymi net durys bei apmušalai.

Pakeitus sėdynių dizainą bei pakoregavus daugelį vairo ir sėdynių elementų, vairavimas tapo ergonomiškesnis ir patogesnis. „Dacia“ taip pat siūlo naują „Media Control“ (ryšių kontrolės) sistemą, kuri leidžia vartotojui valdyti radiją, telekomunikacijas ir navigaciją tiesiai per savo išmanųjį telefoną, tvirtinamą ant specialaus laikiklio valdymo skydo viršuje. Ši sistema dabar papildyta „Media Display“ (ryšių rodymo) ir „Media Nav“ (navigacijos) funkcijomis, kurios šiame modelyje pateikiamos konsolės centre esančiame specialiame ekrane. 

Reikia nepamiršti šių trijų modelių istorinės stipriosios pusės: rekordiškas erdvumas ribotame kėbule. Nors išlaikyti naujųjų „Sandero“, „Sandero Stepway“ ir „Logan“ išoriniai matmenys, padidinta salono erdvė ir bagažinės talpa bei padaugėjo vietos daiktų laikymui. 

NOVATORIŠKOS SAUGUMO FUNKCIJOS

Dėl modulinės platformos „CMF“ naujieji „Sandero“, „Sandero Stepway“ ir „Logan“, turėdami 6 standartines oro pagalves, didžiuojasi sustiprinta komplektacija, užtikrinančia didesnį saugumą. Integruoti nauji vairavimo pagalbos įrankiai, tarp jų ir standartiškai komplektuojamas „AEB“ (avarinio stabdymo) bei „eCall“.

EFEKTYVESNIS KURO VARTOJIMAS IR LENGVESNIS VAIRAVIMAS

Nauja modulinė platforma leidžia į naujuosius „Sandero“, „Sandero Stepway“ ir „Logan“ montuoti ekonomiškesnius variklius, užtikrinti efektyvesnes aerodinamines savybes, aptakesnę kėbulo apačią, o pačius automobilius gaminti lengvesnius, siekiant, kad malonumas vairuojant būtų didesnis, būtų mažiau išskiriama išmetamųjų dujų ir sumažėtų kuro sąnaudos. Šie benzinu varomi automobiliai turi „CVT“ pavarų dėžę, leidžiančią spausti tik du pedalus, bei galimybę naudoti dvi kuro sistemas: „ECO-G“ benziną ir LPG dujas. Tai paprastas, patikimas ir ekonomiškas sprendimas. 

Naujieji „Sandero“, „Sandero Stepway“ ir „Logan“ ‒  tai atnaujintas jų pirmtakų dvasios įkūnijimas. Už neįtikėtinai mažą kainą „Dacia“ siūlo geriausią rinkoje esantį kainos ir kokybės santykį atitinkantį automobilį.

„DACIA SANDERO“ IR „DACIA SANDERO STEPWAY“ KAINOS LIETUVOJE (SU MOKESČIAIS)

 
ENGINEESSENTIALSTEPWAY
ESSENTIAL
COMFORTSTEPWAY
COMFORT
SCe 659 990
TCe 9011 23012 00011 93012 780
TCe 95 CVT13 26014 110
TCe 100 LPG11 46012 23012 16013 010