Atnaujinta „CUPRA Ateca“ – išbandytas CUPRA galingų automobilių receptas

„CUPRA Ateca“ buvo pirmasis automobilis, pažymėtas galingų sportiškų automobilių prekiniu ženklu CUPRA. „CUPRA Ateca“ turi viską – tikslumą, sportiškumą, praktiškumą ir patrauklų dizainą. Dabar  pirkėjams siūlomos dar ryškesnės šios savybės, rašoma pranešime.  

Gausybė papildymų ir patobulinimų neabejotinai didina automobilio patrauklumą. Dabar yra  galimybė vairuoti automobilį, turintį visą SUV praktiškumą ir tradicinio galingo sportiško automobilio  vairavimo ir valdymo savybes. Tai automobilis, atitinkantis šiuolaikišką gyvenimo būdą ir  nereikalaujantis jokių kompromisų.  

„CUPRA Ateca“ sukurta siekiant papildyti kompaktiškų SUV segmentą galingu automobiliu.  Dinamiškas, greitas ir galingas naujasis „CUPRA Ateca“ visiškai atitinka CUPRA prekės ženklo dvasią, o  tuo pačiu dar geriau išpildo naujus vis reiklesnės rinkos lūkesčius,“ sako įmonės „CUPRA Baltics“  marketingo vadovė Kerli Maro.  

Aukščiausio lygio standartinė įranga, įskaitant sportines sėdynes, 19 colių CUPRA lengvojo lydinio  ratlankius, adaptyvią pakabą ir su greičiu susietą vairo stiprintuvo valdymą, yra svarbiausi „CUPRA  Ateca“ akcentai.  

Gausybė pasirenkamųjų variantų, nuo naujos lietų ratlankių gamos, spalvų, salono apdailos, naujojo  CUPRA vairo su variklio užvedimo ir CUPRA važiavimo režimo pasirinkimo mygtukais, „Brembo“  stabdžių ir „Akrapovic“ išmetamųjų dujų sistemos leis klientams susirinkti jų stilių geriausiai  atitinkantį „CUPRA Ateca“ automobilį.  

Vis dėlto, naujoji „CUPRA Ateca“ nepamiršta savo šaknų. „Ateca“ dinamiką ir galią kuri bet kurį  automobilių entuziastą džiuginantis 300 AG galios 2 litrų benzininis variklis su turbo kompresoriumi ir  7 laipsnių DSG pavarų dėžė su dviguba sankaba. Tuo pačiu, šis galiūnas gali važiuoti ramiai ir  elegantiškai, kai to reikia.  

Dvigubą šio modelio asmenybę dar papildo visų keturių ratų pavara ir adaptyvioji važiuoklės valdymo  sistema, leidžianti pasirinkti pageidaujamą važiavimo režimą. Taigi, naujoji „CUPRA Ateca“  pasiruošusi patenkinti bet kokius jūsų poreikius. 

Nūdienos pasaulyje jau neužtenka tik greitai važiuoti, reikia atsižvelgti į daugybę kitų aspektų ir  atitikti reikalavimus. Atnaujinta „CUPRA Ateca“ su pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis,  apsaugančiomis keleivius nuo avarijų greitkelyje, mieste ir netgi išvažiuojant iš stovėjimo vietos,  įtvirtina naujus saugos standartus. 

Vis labiau skaitmenizuotame pasaulyje „CUPRA Ateca“ susietumo ir ryšio sistemos – nuo išmaniojo  telefono perkėlimo į automobilio saloną iki konkrečiam automobiliui teikiamų internetinių paslaugų – padės automobilio vairuotojui ir keleiviams palaikyti ryšį ir nelikti nuošaly net ir ilgiausioje kelionėje.  

„CUPRA Ateca“ kaina prasideda nuo 38 800 eurų. Automobilis laukia jūsų bandomajam važiavimui  CUPRA atstovybėje Vilniuje. 

„CUPRA Ateca“ sukurta ir sukonstruota kompanijos būstinėje Barselonoje, o gaminamas Kvasinuose  (Čekijos Respublika). 

Techniniai duomenys  

CUPRA Ateca 2.0 TSI 300 AG 7-DSG

Variklio tipas TSI – benzininis tiesioginio įpurškimo su turbo kompresoriumi
Variklio tūris 1984 cm3
Galia 221 kW / 300 AG
Didžiausias sukimo momentas 400 Nm
Pavarų dėžė / pavara Automatinė (7 laipsnių DSG) / visų ratų pavara (4 ratais  varomas)
0 – 100 km/ val. 4.9 sek.
Didžiausias greitis 249 km/val.
Degalų sąnaudos (l/100km) 8,9 – 9,5 (WLTP)
CO2 emisija (g/km) 198 – 215 (WLTP)
Pakaba Priekyje – nepriklausoma „McPherson“ Gale – daugiasvirtė
Amortizatoriai Automatiniai
Vairas R-EPS su greičiu susietas vairo stiprintuvo valdymas  (reguliuojamas)