„Maserati Fuoriserie“: automobiliai pagal asmenybę

Sakoma, kad geriausiai tinka tie kostiumai, kurie buvo pasiūti pagal individualų užsakymą. Ši taisyklė galioja ir automobiliams. Nuo pat įsikūrimo „Maserati“ laikėsi požiūrio, kad automobilis turi atspindėti vairuotojo asmenybę. Todėl čia labai daug dėmesio skirta ne tik smulkiausioms detalėms, bet ir unikalumui, rašoma pranešime. 

Be jokios abejonės, kiekvienas žmogus yra unikalus savo pasirinkimais ir stiliaus pojūčiu. Būtent dėl šios priežasties „Maserati“ sukūrė naują „Fuoriserie“ programą, kuri leidžia klientams susikurti tokius automobilius, kurie jau iš tolo atrodo išskirtiniai ir atspindi vairuotojo asmenybę. Čia galima rinktis iš begalės išorės ir vidaus spalvų tik šiai kolekcijai sukurtų ratų ir kitų detalių. 

Begalės galimybių susikurti savo stilių

„Maserati Fuoriserie“ stiliaus elementus galima pritaikyti „Ghibli“, „Quattroporte“ ir „Levante“ modeliams. Nuo standartinių papildomų pasirinkimų jie išsiskiria sodriomis spalvomis ir grafiniais elementais išorėje, tik šiai kolekcijai sukurtais ratais ir stabdžių spalvomis bei specialiomis interjero medžiagų ir siūlių kombinacijomis.

Tiesa, susikurti automobilio stilių iš tokios gausybės pasirinkimų – rimtas iššūkis. Būtent dėl šios priežasties „Maserati“ dizaineriai sukūrė tris unikalius rinkinius, kurie ne tik bus išskirtiniai, bet ir leis nešti žinutę apie vairuotojo asmenybę. „Corse“, „Unica“ ir „Futura“ kolekcijos simbolizuoja „Maserati“ sportiškumą, eleganciją ir inovacijas. 

Senoji mokykla

„Corse“ kolekcija sukurta tiems, kurie dievina laikui nepavaldų stilių, džentelmeniškų lenktynių erą ir tai, kaip „Maserati“ kuria automobilius. Šią kolekciją įkvėpė didinga gamintojo istorija automobilių lenktynėse, todėl pagrindine stiliaus detale čia tampa dviguba raudona linija per visą automobilio kėbulą. Įprastus dažus čia pakeitė šlifuoto metalo paviršius, kuris nukelia į tuos laikus, kai gražiausiu automobiliu buvo laikomas tas, kuris pirmas kerta finišo liniją. 

Salone taip pat gausu šlifuoto metalo elementų, kurie puikiai dera prie techniškų anglies pluošto apdailų ir Alcantara odos. Dviguba raudona linija betarpiškai pereina į saloną ir niekada neleidžia užsimiršti, kad čia svarbiausia – sportiškumas. Kai kalbama apie sportines sėdynes, dažniausiai galima įsivaizduoti technokratiškas formas ir dėmesį funkcijai. Tačiau „Corse“ kolekcijos automobiliai atiduoda duoklę „senosios mokyklos“ lenktynių technologijoms, kai buvo populiarios segmentuotos sėdynės su stilizuotomis skylutėmis. 

Carpe diem

Mada ir stilius keičiasi nuolatos, todėl reikia nuolat domėtis tendencijomis, jei norite žinoti, kas šiandien yra aktualu. Būtent tokiems vairuotojams „Maserati“ sukūrė itin drąsią ir ryškią „Unica“ kolekciją. Dizaineriai iš naujo interpretavo, kokie dėsniai šiandien galioja madoje, mene bei kultūroje ir tai perteikė automobilyje. Čia itin svarbią vietą užima išorės ir vidaus grafiniai elementai. Apverstas „Maserati“ trišakis tampa W raide ir įsižiūrėjus galima pamatyti žodį NOW,  simbolizuojantį būtent dabartines stiliaus tendencijas. Įdomu tai, kad grafika panaudota net ant stiklų. Tokio sprendimo kol kas nesiūlo joks kitas gamintojas. 

Automobilio salone vyrauja ryški šviesiai mėlyna spalva, tačiau naudojamos odos apdailos atspindi  „Maserati“ tradiciją naudoti tik aukščiausios kokybės ir faktūros medžiagas. Tokia spalva pasirinkta ne atsitiktinai. „Ovy Fire Coral“ mėlyna yra paskelbta 2021 metų pavasario ir vasaros spalva. Tuo tarpu grafiniai elementai yra įspausti ir juos galima ne tik matyti, bet ir jausti. 

Ateitis jau čia

„Corse“ kolekcija nukelia į tas dienas, kai „Maserati“ triumfavo lenktynių trasose, „Unica“ padeda suprasti, kas yra aktualu šiandien, o „Futura“ – leidžia pasijusti lyg mokslinėje fantastikoje. Ji skirta futuristams, technologijų mylėtojams ir žmonėms, kurie nebijo keistis. Šios kolekcijos automobiliai savo išore yra itin technologiški, nes čia panaudotos šaltos matinės spalvos. Industrinio stiliaus pojūtį sustiprina visame kėbule panaudoti itin tiksliai sudėti grafikos elementai. Jie primena primena braižybos lapą, kuriame gimsta novatoriškiausios idėjos.

Tuo tarpu salone panaudotos medžiagos ir spalvos leidžia pasijausti lyg kosminiame laive. Būtent tai ir buvo pagrindinis „Maserati“ dizaineriu įkvėpimo šaltinis kuriant „Futura“ kolekciją. Pieno baltumo oda lengvai dera su pilkomis verstos odos apdailomis. 

Norintys iš arčiau susipažinti su „Fuoriserie“ programa, gali jau dabar susikurti savo svajonių „Maserati“ gamintojo interneto svetainėje arba atvykti į „Maserati“ atstovybę Vilniuje.