Naujas prabangos lygis Lietuvoje: jau galima užsisakyti naująjį „Mercedes-Maybach S-Class“ limuziną

S klasė „Mercedes-Benz“ gamoje visuomet užėmė svarbią poziciją. Tai yra prabangiausias ir techniškai pažangiausias gamintojo modelis. Tačiau šio automobilio pagrindu sukurtas „Mercedes-Maybach S-Class“ visa tai pakelia į naują lygį. Jis sujungia naujausias „Mercedes-Benz“ flagmano technologijas su „Maybach“ prabangos tradicijomis ir išskirtinumu. Nuo šiol šį išskirtinį limuziną galima įsigyti ir Lietuvoje, rašoma pranešime.

„Mercedes-Maybach S-Class“ yra tas automobilis, kuriame išskirtinis dėmesys skirtas sėdintiems gale. Čia sukurta speciali komforto ir darbo zona, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti arba pilnai išnaudoti kelionės laiką. Jo ratų bazė yra 18 cm ilgesnė nei įprasto S klasės modelio, todėl šį skirtumą ryškiausiai pajaus keleiviai.

Limuzinas išsiskirs ne tik savo interjero prabanga. Pagal „Maybach“ tradicijas naujasis „Mercedes-Maybach S-Class“ galės būti nudažytas dvejomis spalvomis. Jas skirianti linija yra tiksliai nubrėžta ranka, laikantis visų kokybės reikalavimų. Toks specialus dažymo procesas užtrunka savaitę. Modelis taip pat turi išskirtines chromuotas groteles su „Maybach“ logotipu. Žiūrint iš šono, jis gerokai skirsis nuo įprasto S klasės sedano, nes galinės durys gerokai platesnės, o ant galinio statramsčio – rafinuota „Maybach“ emblema.

Naujoji prabanga – ramybė

Keleivius „Mercedes-Maybach S-Class“ limuzinas pasitinka elektra valdomomis durimis. Šias plačias duris galima atidaryti ir uždaryti lengvu judesiu net tada, kai automobilis stovi nelygiai. Taip pat jas vienu klavišo paspaudimu gali atidaryti vairuotojas. Automobilyje ne tik vairuotojas, bet ir keleiviai turi savo asistentus. „MBUX Interior Assist“ sistema automatiškai pakelia galvos atramas, jei į sėdynę atsisėda keleivis. Tuo tarpu užuolaidėles ir panoraminį stogą galima atidaryti intuityviai – pamojant ranka. 

Su kiekviena S klasės karta, „Mercedes-Benz“ nuolat gerindavo garso izoliaciją. Tačiau kuriant „Mercedes-Maybach S-Class“, buvo rastas visiškai naujas sprendimas. Čia sumontuota aktyvi triukšmo slopinimo sistema, kuri garsiakalbių pagalba kuria priešingas triukšmui žemo dažnio bangas ir taip slopina garsą salone. Šį efektą padeda pasiekti „Burmester“ žemų dažnių garsiakalbiai ir 4D erdvinio garso sistema. 

Naujojo „Mercedes-Maybach S-Class“ interjeras kurtas taip, kad primintų prašmatnų laundžą. Šį įspūdį sustiprina tai, kad priekinių sėdynių nugarėlės turi medžio apdailas – naujiena „Maybach“ modeliuose. Pasirinkus „First-Class Rear“ komplektaciją, aukščiausios kokybės medis naudojamas ir tarp keleivių atlošų. 

Saugumo sprendimų pradininkas

„Mercedes-Benz“ automobilius daugelis vertina dėl itin komfortiško važiavimo. Todėl naujajame „Mercedes-Maybach S-Class“ buvo pasitelktos visos gamintojo technologijos, kurios užtikrina aukščiausią komfortą. Čia sumontuota „Airmatic“ pneumatinė pakaba gali keisti kiekvieno amortizatoriaus kietumą individualiai. Automobilis nuolat skenuoja kelio nelygumus ar posvyrį ir pagal tai keičia pakabos nustatymus. Tuo tarpu elektrinė kėbulo stabilumo sistema „E-Active Body Control“ posūkiuose slopina automobilio kėbulo svyravimą ir užtikrina itin komfortišką važiavimą.

Vis dėlto kiekvienas „Mercedes-Benz“ flagmanas išsiskiria ne tik naujausiais sprendimais patogumui. Pavyzdžiui, jau minėta „E-Active Body Control“ sistema gali pakelti automobilį 8 cm į viršų, jei jutikliai aptinka iš šono greitai atvažiuojantį automobilį. Susidūrimo atveju smūgio energija būtų nukreipta nuo durų į žymiai tvirtesnę slenksčio konstrukciją.

„Mercedes-Maybach S-Class“ limuzinas taip pat išsiskiria tuo, kad čia pirmąkart „Maybach“ modelyje buvo panaudota saugos pagalvė gale sėdintiems keleiviams. Standartinėje įrangoje esančios oro pagalvės sumontuotos priekinių sėdynių nugarėlėse. Ji gerokai sumažina apkrovas, kurias susidūrimo metu patiria keleiviai gale. Tuo tarpu pasirinkus „Pre-Safe“ saugumo paketą, automobilis turės net 18 saugos oro pagalvių.

Tik galingiausi varikliai

Lietuvoje „Mercedes-Maybach S-Class“ bus galima komplektuoti su dviem variklių pasirinkimais. S 580 modelis turės 4 litrų V8 variklį su švelnia 48 voltų hibridine sistema. Variklis galią per 4MATIC sistemą perduos visiems ratams. Galingesnė S 680 versija turės 6 litrų V12 variklį, kuris pirmąkart veikia kartu su visų varančiųjų ratų sistema.