„Renault Sports Cars“ tampa „Alpine Cars“

Nuo 2021 m. gegužės 1 d. „Renault Sports Cars“, kurios būstinė yra Les Ulis, tapo „Alpine Cars“.

Šio subjekto, orientuoto į „Renault“ grupės sportinių modelių kūrimą, pavadinimo keitimas yra „Alpine“ verslo padalinio steigimo proceso dalis.

„Reorganizuojant „Renault“ grupę pagal prekės ženklus, labai svarbu, kad subjektų, sudarančių verslo padalinį, pavadinimuose būtų žodis „Alpine“, ir kad jie įkūnytų prekės ženklo vertybes bei ambicijas. „Alpine“ siekia būti aukščiausios kokybės sporto prekės ženklu inovacijų ir technologijų priešakyje. „Alpine Cars“ žinios ir patirtis kuriant sportinius automobilius yra pagrindinė priemonė mūsų tikslams pasiekti,“ ‒ teigia „Alpine“ generalinis direktorius Laurent Rossi.

Šis pavadinimo keitimas simbolizuoja naują pagreitį. Les Ulis gamykla kuria 100% elektrinių „Alpine“ automobilių asortimentą ateičiai bei dalyvauja techninėse diskusijose su „Alpine“ lenktynių komandomis.

Komandos kuria tokius kultinius modelius, kaip „R5 Turbo“, „Clio V6“, „Mégane R. S. Trophy“ ir „Alpine A110“. Kurdamos naująjį „Alpine“ asortimentą, gamykloje dirbančios komandos ir toliau teiks pagalbą „R.S.“ klientams ir visam tinklui.

„Tapdamos „Alpine Cars“, komandos įgauna naujos dinamikos iš daugybės projektų, įgyvendintų padedant „Alpine“ lenktynių komandai ir visoms „Renault“ grupės bendrovėms. Tai labai įdomus metas mūsų inžinieriams,“ ‒ teigė Robert Bonetto, „Alpine“ produktų našumo ir inžinerijos direktorius. 

Apie „Alpine“ 

1955 m. įkurtas Jean Rédélé, „Alpine“ metams bėgant įsitvirtino rinkoje, išsiskirdamas savo prancūziško stiliaus sportiniais automobiliais. 2017 m. prekės ženklas pristatė naująjį „A110“ ‒ sportinį automobilį, ištikimą nesenstantiems „Alpine“ kompaktiškumo, lengvumo, judumo ir vairavimo malonumo principams. 2021 m. sukurtas „Alpine“ verslo padalinys. Jis taps prekės ženklu, skirtu naujoviškiems, autentiškiems ir išskirtiniams „Renault“ grupės sportiniams automobiliams kurti; tam pasitarnaus istorinės Dieppe esančios gamyklos paveldas ir praktinė patirtis, taip pat „Alpine“ lenktynių komandų ir „Alpine Cars“ inžinerinė patirtis.