Darbą pradeda naujas „Regitros“ Vilniaus filialo direktorius

Šiandien „Regitros“ Vilniaus filialo vadovo pareigas pradeda eiti Rytis Polikauskas, kuris iki šiol buvo kitų dviejų įmonės filialų Panevėžio ir Alytaus direktoriumi. Nuo šiol jo komandoje bus daugiau nei 100 darbuotojų, teikiančių paslaugas 6 filialui priklausančiuose padaliniuose, rašoma pranešime.

R. Polikauskas turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą teisės srityje, o savo karjerą „Regitroje“ pradėjo 2000 metais, kuomet dirbo transporto priemonių registracijos specialistu. Darbuotojui pasižymėjus iniciatyvumu, aukšta kompetencija ir vadybiniais gebėjimais, jis kilo pareigose ir nuo 2002 metų dirbo Kauno filialo direktoriaus pavaduotoju, o vėliau tapo Panevėžio ir Alytaus filialų vadovu.

„Sklandus, kokybiškas paslaugų teikimas, darbuotojų motyvavimas ir efektyvi padalinio veikla – tai svarbiausi mano tikslai. Įmonė išgyvena sudėtingą pokyčių periodą, tačiau, tikiu, kad jį tikrai įveiksime dirbdami kaip komanda“, – sako naujasis „Regitros“ Vilniaus filialo direktorius Rytis Polikauskas.

„Regitros“ Vilniaus filialui priklauso 6 padaliniai. 4 iš jų yra Vilniaus mieste ir rajone, likę Ukmergėje bei Šalčininkuose.

Dėl šių pokyčių „Regitros“ Alytaus filialui nuo birželio 15 d. laikinai vadovaus Kauno filialo direktorius Gedeminas Andriukaitis, o Panevėžio filialui – Šiaulių filialo vadovas Vilmantas Ramonas.