„Švaros broliai“ atidarė 10-ąją tunelinę plovyklą Lietuvoje: toliau plėsis į regionus

Vilniuje, šalia vakarinio aplinkkelio, Rutkausko g. 2, duris atvėrė naujausia „Švaros brolių“ tunelinė plovykla, į kurią investuoti beveik 4 mln. Eur. Tai antroji plovykla tinkle, kurioje investuota į ekologiškesnius sprendimus, įrengiant panaudoto vandens perdirbimo sistemą. Iki 2022 metų vidurio tokias naujas tunelines plovyklas atidaryti taip pat planuojama ir Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje, o paraleliai grupė plečiasi ir į kaimyninę Latviją.

„Švaros kultūra Lietuvoje sparčiai plinta, tad nuolatinė automobilio higiena tampa vis svarbesniu įpročiu, nes tiek vasarą, tiek žiemą kėbulas reikalauja atidžios priežiūros. Būtent todėl nuolat investuojame į pažangiausias technologijas ir rūpinamės vis modernesnių sistemų įdiegimu“, – sako „Švaros brolių“ direktorius Ignas Pranskevičius.

Jis atskleidžia, jog plovyklos lokacija šalia Vilniaus vakarinio aplinkkelio, ties Karoliniškių, Viršuliškių ir Pilaitės sankirta, taip pat pasirinkta strategiškai – iki šiol artimiausios „Švaros brolių“ tunelinės plovyklos buvo Justiniškėse, Paneriuose arba miesto centre. Naujoji plovykla per vieną valandą gali nuplauti 220 automobilių, tad ir toliau augant srautui šioje miesto dalyje, atlieps ir čia išaugusį gyventojų poreikį patogiai nusiplauti automobilius.

Neužmirštama pasirūpinti ir bendruomenėmis

Naujos plovyklos atidarymui lankytojus subūrė netradicinis renginys, kuriame profesionaliūs šokėjai ir žinomi veidai – Ineta Stasiulyė, Justinas Mejeris ir kiti – įkūnijo plovyklos darbuotojus ir visą dieną rengė individualius šokio bei komedijos pasirodymus plovyklą aplankantiems klientams.

„Atidarydami naują objektą, stengiamės tapti čia esančios bendruomenės dalimi ir jeigu tik galime, prisidėti prie jų kasdienio gyvenimo pagerinimo ar palengvinimo. Šiandien čia net ir pandemijos akivaizdoje rūpinamės gera klientų nuotaika, o kadangi įsikūrėme visai šalia Vilniaus policijos komisariato, visą dieną nemokamai čia plauname policijos automobilius. Taip tikimės ir išreikšti padėką pareigūnams už jų darbą“, – pasakoja I. Pranskevičius.

Bendrovė taip pat rūpinasi platesne bendruomene – prie dviračių tako, nusidriekusio šalia plovyklos, netrukus bus įrengtas modernus dviračių priežiūros punktas su oro pompa, būtiniausių raktų ir įrankių komplektu, suoliuku ir šiukšliadėže. Jame pėstieji ir dviratininkai galės prisėsti ir atsikvėpti, o būtiniausi įrankiai leis sutvarkyti mažiau komplikuotus dviračio gedimus ir užtikrinti savo kelionės saugumą.

Kitas žingsnis – tvari plėtra 

„Siekiame ir toliau skatinti švaros kultūrą, tačiau tai daryti atsakingai, plėtrą vykdant tvariau, todėl šioje plovykloje įdiegta moderni vandens perdirbimo sistema. Jos dėka, plovimo metu panaudotas vanduo yra išvalomas ir grąžinamas kitam plovimui. Tai jau antroji mūsų plovykla su tokia sistema, o nuo šiol, siekiant sumažinti vandens suvartojimą, ji tampa visų mūsų naujų tunelinių plovyklų standartu, todėl ketiname ją įdiegti ir kituose planuojamuose objektuose“, – sako I. Pranskevičius. 

Kurį laiką tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikę „Švaros broliai“ šiemet plečia savo tinklą – naujos tunelinės plovyklos statomos ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bet ir Panevėžyje, Alytuje bei Šiauliuose, dalį jų planuojama atidaryti jau iki 2022 metų vidurio.

„Švaros brolius“ valdanti „PRO BRO Group“ vasarą taip pat paskelbė planuojanti kaimyninės Latvijos sostinėje Rygoje per trejus metus atidaryti iki 10 tunelinių plovyklų.