„Nemunring Winter Games“ pradeda naują sezoną

Nuo „Tesla Model 3“ iki „Citroen C3“, nuo naujokų iki automobilių sporto profesionalų. Štai tokiu įvairiapusišku dalyviu parku ir pačiais dalyviais gali pasigirti mėgėjiškos, bet tuo pačiu ir profesionalams subalansuotos „Nemunring Winter Games“ varžybos, kurios po pertraukos grįžta į vienintelę žiedinių lenktynių trasą Lietuvoje – Kačerginės „Nemuno žiedą“. 

Daug kam žodžiai lenktynių trasa ar varžybos gali pasirodyti baugiai, bet „Nemunring Winter Games“ organizatorių komanda ramina – dalyvius pasitiks sprinto ir slalomo trasos su saugiomis, greitį mažinančiomis gesinimo zonomis, o dalyvauti galima ne su nusiteikimu nugalėti, bet su noru išmokti pažinti ir saugiai valdyti savo automobilį. Taip pat organizatoriai skelbia, kad šiame sezone bus galima varžytis naujokų klasėje sprinto rungtyje, o damos bus pakviestos į naują moterų klasę slalome.

Kaip bebūtų, į varžybas tikimasi pritraukti ne tik naujokus, bet ir pažengusius mėgėjus ir net profesionalius sportininkus. Organizatoriai sako, kad intriguojančių pavardžių netrūksta jau ir dabar, taip pat kaip ir netrūksta įdomių automobilių tokių kaip „BMW M5“, „Tesla Model 3 Performance“, „Mitsubishi EVO X“ ar net trijų „Toyota Yaris GR“. 

Pirmas šio sezono etapas vyks jau lapkričio 28 d.