„Porsche“ gerbėjams pristatys išskirtinį modelį – „Panamera Platinum Edition“

Dar 2009 metais pirmą kartą pasirodžiusi „Porsche Panamera“ vairuotojams pateikė tai, ko „Porsche“ gerbėjai ilgai laukė – sportinio automobilio dinamiškumą ir aukščiausio lygio komfortą bei eleganciją.  Būtent elegancijos jausmą dar labiau išryškina naujoji „Porsche Panamera Platinum Edition“ versija, taikoma „Panamera 4“ ir „Panamera 4 E Hybrid“ modeliams. 

Geriausias funkcijas papildo išskirtinė apdaila 

„Porsche Panamera Platinum Edition“ techninė komplektacija apima visas funkcijas, per laiką geriausiai įvertintas „Porsche“ entuziastų. Išoriniai veidrodėliai turi automatinio užtamsėjimo funkciją, priekiniai LED žibintai veikia su „Porsche Dynamic Light System Plus“ sistema, prie važiavimo dinamikos automatiškai prisitaikanti pneumatinė pakaba su „Porsche Active Suspension Management“ (PASM) funkcija leidžia maksimaliai efektyviai įveikti posūkius, o „Park assist“ su atbulinės eigos kamera suteikia komforto ir saugumo jausmą parkuojantis.

Automobilio sportiškumą dar labiau sustiprina sportinis „GT“ vairas su vairo stiprintuvu „Plus“, taip pat sportinio dizaino išmetimo vamzdžiai, o blizgios juodos spalvos šoninių langų apdaila ir išskirtinio dizaino vientisas galinis žibintas išryškina automobilio eleganciją, kurią papildo itin švelniai užsidarančios durys su „Comfort entry“ sistema bei 14 krypčių reguliuojamos priekinės sėdynės vairuotojo ir keleivio maksimaliam komfortui. Hibridiniai modeliai turi integruotą kintamosios srovės įkroviklį su 7,2 kW įkrovimo galia. 

Tačiau labiausiai „Porsche Panamera Platinum Editon“ iš išorės atpažįstamas pagal būtent platinos spalvos detales – 21 colio platininius ratlankius, šonines oro įsiurbimo groteles už priekinių ratų, prekės ženklo logotipą ir modelio pavadinimą gale, o hibridiniuose modeliuose – ir platininį „e-hybrid“ logotipą ant šono. 

Naujosios versijos interjeras taip pat atspindi „Platinum“ pavadinimą: durelių slenksčių apsaugos pagamintos iš juodos spalvos šlifuoto aliuminio su „Platinum Edition“ logotipu, o prietaisų skydelio viduryje tradiciškai įrengtas analoginis laikrodis. 

Jau galima užsisakyti 

„Porsche Panamera Platinum Edition“ bus pristatyta pasaulinės premjeros metu lapkričio 17 dieną Los Andželo automobilių parodoje. Europos gyventojai „Porsche Panamera 4 Platinum Edition“ gali užsisakyti jau dabar, o užsakymų pristatymai prasidės 2022 m. sausio mėnesio pabaigoje.