Kaune tunelinėje automobilių plovykloje įrengtas pirmasis salono valymo konvejeris Baltijos šalyse

Į ką tik užbaigtą Kaune, Savanorių prospekte esančios „Express“ tunelinės plovyklos ir salono valymo atnaujinimą „Švaros broliai“ investavo 400 tūkst. eurų. Greitajam vidaus valymui modernizuoti čia įrengtas vienintelis toks Baltijos šalyse, nuolat judantis, 35 metrų konvejeris, ant kurio vienu metu telpa 5 automobiliai, o „Express“ salono valymas užtrunka vos 8 minutes. Patobulintas ir įvažiavimas į tunelinę plovyklą, joje įdiegta padangų blizginimo sistema, o automobilio kėbulo plovimas trunka 2 minutes. 

„Tai – vienintelė tunelinė plovykla visoje Lietuvoje, kurioje nuplovus automobilio kėbulą iš karto galima atlikti ir greitąjį salono valymą. Šią paslaugą čia teikėme ir anksčiau, tačiau matydami sparčiai augančius klientų poreikius gauti dar greitesnę paslaugą nusprendėme ją modernizuoti. 

Svarbiausius pokyčius atlikome su „Express“ salono valymo paslauga – įrengėme pirmąjį Baltijos šalyse konvejerį automobilio vidaus valymui, tad nuo šiol jis truks ne 15, o tik 8 minutes. Konvejerio pagalba darbas vyks sparčiau, efektyviau, o per tą patį laiką galėsime aptarnauti daugiau klientų – taip tikimės sutaupyti bent šiek tiek visiems brangaus laiko“, – teigia „Švaros brolių“ tunelinių plovyklų tinklo vadovas Saulius Vaičekauskas.

Rinktinės technologijos

Patobulintas įvažiavimas į tunelinę plovyklą, atnaujinta VIP plovimo programa su naujai įdiegta padangų blizginimo paslauga leidžia itin greitai – per 2 minutes – nuplauti automobilio išorę, o „Express“ salono valymo greitį užtikrinti padeda pažangus, išmaniai valdomas konvejeris, kurio ilgis siekia net 35 metrus. 

Šis konvejerio diržas vienu metu leidžia aptarnauti 5 automobilius, o vienu metu skirtingas salono dalis ant jo valyti gali net 8 automobilių švaros profesionalai. Įvažiuojant salono valymui taip pat netrukus bus įrengta automatinio numerių nuskaitymo sistema, skirta visiems „Švaros brolių“ programėlių turėtojams, ji užtikrins patogų ir bekontaktį atsiskaitymą – klientams nebereikės sustoti prie kasos,  pinigai už paslaugą bus nuskaičiuojami automatiškai, tad atsiskaitymas bus dar greitesnis nei iki šiol. 

Visomis „Express“ plovyklos ir salono valymo paslaugomis jau galima pasinaudoti be jokios išankstinės rezervacijos. O kol specialistai rūpinasi automobilio švara, klientai gali trumpam atsikvėpti specialiai laukimui įrengtoje poilsio erdvėje, kurioje galima nemokamai pasivaišinti kava ir arbata bei užimti kartu laukiančius mažuosius vaikų zonoje.

„Reguliariai prižiūrint automobilį ir rūpinantis tiek jo išorės, tiek vidaus švara, užtikrinamas automobilio  ilgaamžiškumas, tai padeda ilgiau išlaikyti transporto priemonės vertę ir puoselėti švaros kultūrą. Tikime, kad technologines naujoves įvertins ir vairuotojai, o netolimoje ateityje tokią „Express“ salono valymo paslaugą planuojame pristatyti ir Vilniuje“, – sakė S. Vaičekauskas.