Rokas Baciuška Dakare demonstruoja pavydėtiną stabilumą

Rokas Baciuška Dakaro ralio maratone stabilus taip, lyg važiuotų savo dešimtą Dakarą. Šiandien, penktajame greičio ruože tauragiškis ir vėl finišavo penktoje vietoje, be didesnių problemų.

„Tik sunkvežimiai labai blaškė. Tie turi didesnį maksimalų greitį, todėl tenka juos praleisti. Vienoje vietoje tokiam pasitraukėm į šoną ir dėl to pramušėm vieną ratą. Sugaišom šiek tiek laiko,“ – skundėsi R. Baciuška.

Rokas šiandien važiavo be didesnių problemų – tempas stabilus ir be bereikalingos rizikos. 

Po rato keitimo „Southracing“ komandos narys buvo nukritęs iki dešimtos pozicijos, tačiau į greičio ruožo pabaigą šiek tiek paspaudė ir atsilošė prarastą laiką bei finišavo penktas. Bendroje įskaitoje Rokas Baciuška irgi užtikrintai žengia penktoje pozicijoje, šeštoje vietoje esantį lenką M. Goczal lenkdamas beveik 20 min.

Svarbiausia, kad R. Baciuška toliau stabiliai renka įskaitinius taškus Pasaulio čempionato įskaitoje. Jo sąskaitoje jau penki taškai ir jis išlieka vienintelis lietuvis, kuris turi taškų Pasaulio čempionate. Mat Pasaulio čempi0nato įskaitos dalyviai taškus gauna kasdien – įskaitiniai taškai skiriami penkiems greičiausiems kiekvienos klasės sportininkams, kurie planuoja ir yra užsiregistravę dalyvauti Pasaulio čempionate.