Pasaulio moterys naująjį „Peugeot 308“ išrinko geriausiu miesto automobiliu

Aistra ir pastangos siekiant tobulybės – būtent tai labiausiai vertina iš įvairių šalių atstovių sudaryta „Pasaulio moterų metų automobilio“ rinkimų komisija. Žinomos ekspertės geriausiu miesto automobiliu šiais metais išrinko naująjį „Peugeot 308“. Aukščiausio lygio saugumas, nepriekaištingos valdymo savybės, naujausios technologijos, patrauklus dizainas, maža emisija ir puikus kainos bei kokybės santykis – vien tik iš moterų sudaryta žiuri taip apibendrino pagrindinius šio modelio privalumus. 40 šalims atstovaujančios 56-ios neeilinio konkurso narės iš viso įvertino 65 skirtingus nuo 2021-ųjų sausio 1 iki gruodžio 31 dienos rinkoje debiutavusius naujus modelius. 

„Faktas, kad tik iš moterų sudaryta komisija naująjį „Peugeot 308“ išrinko geriausiu 2022 metų miesto automobiliu dar kartą pavirtina, jog mūsų priimti strateginiai sprendimai buvo teisingi. Toks įvertinimas tampa dar svarbesnis turint omenyje tai, kad taip nusprendė įvairių pasaulio regionų ekspertės. Dėl unikalios modelio išvaizdos, pažangiausių technologijų, geriausių vairavimo pojūčių, plačios jėgos agregatų gamos, įskaitant tiek vidaus degimo variklius, tiek ir hibridines jėgaines, „Peugeot 308“ gali būti idealus pasirinkimas bet kurios pasaulio šalies gyventojui“, – komentuoja „Peugeot“ prekių ženklo vadovė Linda Jackson. 

„Pasaulio moterų metų automobilio“ (angl. Women’s World Car of the Year, arba WWCOTY) komisijos ekspertės geriausius naujus modelius rinko šešiose skirtingose kategorijose („Geriausias miesto automobilis“, „Geriausias šeimos SUV“, „Geriausias šeimos automobilis“, „Geriausias didelis SUV“, „Geriausias sportinis automobilis“ ir „Geriausias visureigis“). Absoliučiai geriausią 2022 metų modelį 56-ios rinkimų komisijos narės išrinks ir paskelbs artėjant Moters dienai – kovo 8-ajai. 

Naujasis „Peugeot 308“ pirkėjams siūlomas su dviem skirtingais kėbulais – penkerių durų hečbeko arba sportiško SW universalo. Itin menkomis degalų sąnaudomis ir nedidele CO₂ emisija išsiskiriančiame modelyje montuojami benzininiai (110 ir 130 AG) arba dyzeliniai (130 AG) varikliai bei iš tinklo įkraunamos hibridinės jėgainės (180 ir 225 AG). Kitąmet rinkoje pasirodys ir vien elektra varoma naujojo 308 versija.

„Peugeot 308“ išorės dizainas nepalieka abejingų, tačiau ne mažiau efektingai atrodo ir šio modelio salonas. Ypatingas dėmesys buvo skirtas medžiagų ir surinkimo kokybei, taip pat išsiskiria naujos kartos skaitmeninė vartotojo sąsaja ir unikalios ergonomikos „Peugeot i-Cockpit“ vairuotojo vieta. Ypač svarbus pastarosios elementas yra kompaktiškas vairas, leidžiantis intuityviai ir tiksliai valdyti automobilį. 

2021-aisiais „Peugeot“ triumfavo net dvejose skirtingose „Pasaulio moterų metų automobilio“ rinkimų kategorijose: 2008 visureigis buvo išrinktas geriausiu miesto SUV, o 208 hečbekas – geriausiu miesto automobiliu. „Peugeot 308“ tapo jau trečiuoju prekių ženklo modeliu, per dvejus metus sulaukusiu neeilinio įtakingiausių žurnalisčių, rinkos apžvalgininkių ir kitų sričių eksperčių įvertinimo.