„Regitra“ papildys planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą – jame MIS, MIN, MIM, MII, MYL deriniai

Jau rytoj, kovo 22 d., „Regitra“ papildys planuojamų gaminti numerio ženklų sąrašą 46 naujais deriniais iš M raidės, kuriuos pirmiausiai bus galima užsisakyti internetu nuo 17 val. Pavyzdžiui, Mindaugai ar „Mini Cooper“ savininkai ras MIN raidžių derinį, Miglės apsidžiaugs radusios MIG, o mėgstantys pasikartojančias raides galės rinktis tarp MIM ar MYM. 

Įprastai registruojamam automobiliui numerio ženklų kombinacija yra parenkama automatiškai eilės tvarka. Tačiau yra vairuotojų, kurie nori patys išsirinkti numerio ženklus su jų vardo trumpiniu, laimingais skaičiais, vizualiai gražiais simboliais ir panašiai, todėl „Regitra“ suteikia tokią galimybę.

Visas naujų derinių sąrašas

46 raidžių derinius, skirtus automobiliams, bus galima rinktis su skaičiais nuo 001 iki 999. Taigi, iš viso bus net 46 tūkst. galimų kombinacijų. Visas naujų derinių sąrašas pateikiamas žemiau:

MIA, MIB, MIC, MID, MIE, MIF, MIG, MIH, MII, MIY, MIJ, MIK, MIL, MIM, MIN, MIO, MIP, MIR, MIS, MIT, MIU, MIV, MIZ, MYA, MYB, MYC, MYD, MYE, MYF, MYG, MYH, MYI, MYY, MYJ, MYK, MYL, MYM, MYN, MYO, MYP, MYR, MYS, MYT, MYU, MYV, MYZ.

Bus ir 23 nauji raidžių deriniai priekaboms, mopedams bei motociklams. Jų sąrašas pateikiamas „Regitros“ interneto svetainėje.

Primename, kad planuojami gaminti numerio ženklai yra skirstomi į 4 grupes, kurių kaina priklauso nuo pasirinktos raidžių ir skaičių kombinacijos. Pavyzdžiui, MIM 101 kainuos 75 Eur, o MII 111 – 250 Eur.

Kada, kur ir kaip užsisakyti?

Patikusį derinį bus galima užsisakyti nuo kovo 22 d., antradienio. Kaip ir įprastai, tai pirmiausia bus galima padaryti internetu (eKETRIS sistemoje) nuo 17 val., o „Regitros“ padalinyje – kitą darbo dieną, t. y. trečiadienį.

Rezervuoti numerio ženklai pagaminami per 5 d. d. Po to klientai juos taip pat internetu gali priskirti savo turimam automobiliui, o numerio ženklus ir naują registracijos liudijimą gauti tiesiog į paštomatą arba per kurjerį. Užsisakyti numerio ženklus gali ir tie, kurie dar tik planuoja įsigyti automobilį. Tokiu atveju jie nemokamai 1 metus saugomi „Regitros“ padalinyje.