Pakeista ralio „Aplink Lietuvą“ data

Tradicinis ralis „Aplink Lietuvą 2022“ Prezidento Gitano Nausėdos taurei laimėti, kurį rengia Lietuvos automobilių klubas (LAK), vyks ne gegužės paskutinįjį savaitgalį, kaip buvo skelbta anksčiau, o birželio 17-19 dienomis.

„Tokį sprendimą priėmėme dėl susiklosčiusių organizacinių aplinkybių, – lenktynių spaudos centrą, viešųjų ryšių agentūrą „Visus Bonus“ informavo LAK prezidentas Rolandas Dovidaitis. – Norėdami sudaryti kuo palankesnes sąlygas finišuoti ralio dalyviams, o taip pat į ralio finišą atvykti svečiams ir žiūrovams, buvome priversti pakeisti renginio datą“.

Pasak R. Dovidaičio, dėl to ralio kokybė nenukentės, o daugiau nei dvi savaites nusitęsusi jo pradžia leis sportininkams geriau pasiruošti ilgam lenktynių maratonui, kai šiemetinio ralio dalyviai per tris dienas turės įveikti su beveik trimis dešimtimis rungčių net 1130 km maršrutą, asfalto ir žvyro keliais bei specialiomis trasomis pernelyg nenutolusį nuo šalies perimetro.

Nauja ralio „Aplink Lietuvą“ data jau suderinta su automobilių sporto organizacijomis ir kitomis ralio parengime dalyvaujančiomis žinybomis. 

Padavusių dalyvauti ralyje paraiškos galioja ir jos priimamos toliau. Nesikeičia ir renginio geografija bei sportinės rungtys.

Startas raliui „Aplink Lietuvą“ bus duotas tradicinėje renginio vietoje, Kauno Rotušės aikštėje birželio 17 d. 9.30 val.  

O baigsis ralis irgi tradicine tapusioje finišo vietoje, S. Daukanto aikštėje priešais Prezidentūrą, birželio 19 d. 15 val. 

Čia ralio laimėtojams bus įteiktas pagrindinis lenktynių prizas – Prezidento taurė, o prizininkams – kiti garbingi apdovanojimai.