„Ring Challenge“ varžybos bus transliuojamos tiesiogiai

Pirmą kartą Lietuvos automobilių sporto istorijoje lenktynės iš Kačerginės „Nemuno žiedo“ bus transliuojamos tiesiogiai. Gegužės 28-ą dieną „Ring Challenge“ varžybas „Arena HD Baltic“ filmuos itin aukštos kokybės 4K kameromis, transliuos „videosportas.lt“. 

Tiesioginių transliacijų „Nemuno žiede“ iki šiol nebuvo ne dėl priežasties. Tarp automobilių sporto mėgėjų ši vieta juokais yra vadinama ryšio duobe. Internetas, kai trasoje susirenka daugiau žmonių smarkiai susilpnėja. O ir pati trasa dėl savo konfigūracijos, kalnų ir miškelių yra sudėtinga filmuoti. „Arena HD Baltic“ nusprendė čia ištestuoti naujausią savo transliacijų įrangą. 

„Kačerginės trasa yra pati blogiausia vieta filmuoti ir transliuoti veiksmą, dėl to – geriausia testuotis. Kitose lenktynių trasose yra gerai išvystyta infrastruktūra, danga, geri kampai filmavimui. Tad jei čia viskas veiks taip, kaip norime, tai visur kitur bus gerai“, – kalbėjo transliuosiančios kompanijos atstovas Andrius Užusienis. 

Sportą filmuojanti „Arena HD“ ir jį transliuojanti „videosportas.lt“ kompanija „Ring Challenge“ renginyje bandys visiškai naują įrangą, gebančią filmuoti itin aukšta 4K raiška. Visiškai skaitmeninės technologijos leidžia daryti geros kokybės įrašus, pakartojimus, sulėtinimus, transliuoti vaizdą iš kamerų automobilyje arba iš drono. Transliacijos metu bus išbandytas ir atskiras 5G ryšys. 

„Videosportas.lt“ gegužės 28-ą dieną transliuos visą renginį nuo pat pradžių iki galo, o transliacija dalinsis tiek socialiniuose tinkluose, tiek portalais. Tai reiškia, kad žiūrovai namuose galės išvysti visas „Ring Challenge“ vykstančias varžybas: tiek Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato kovas, tiek „Time Attack“ važiavimus, taip pat ir vakare vyksiančias „drago“ varžybas. 

„Transliuosime nuo pat pradžių iki galo, pradžioje bus 3 arba 4 operatoriai su atskiromis kameromis, jeigu viskas seksis gerai, pridėsime daugiau kamerų. Čia neskaičiuojant tų, kurias dėsime į automobilių vidų. Mums tai bus įrangos testas, tad viską dėliosimės pagal galimybes“, – sakė „Arena HD Baltic“ atstovas. 

Kompanija filmuoja ir transliuoja sportą. Jie jau išsibandė naująją įrangą su tradiciniu sportu salėse ir stadionuose, o gegužės 28-tąją testuosis bene sudėtingiausiose filmavimui ir transliavimui lenktynėse. „Arena HD Baltic“ įranga naudojama „Drift Masters“ filmavimui Europoje, Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate, įvairiose lenktynėse Skandinavijos šalyse. Tad jei transliacijos testai „Ring Challenge“ varžybose gegužės 28 dieną bus sėkmingi, dar lenktynes iš namų dar geresne kokybe per televizorių galės stebėti ir šiaurės šalių automobilių sporto fanai.