Naujų technologijų ir inovacijų renginys „Automechanika“: jau greitai Frankfurte

2022 m. rugsėjo 13-17 dienomis daugiau nei 2 600 dalyvių, iš kurių 85 proc. ne iš Vokietijos, pristatys savo naujausius produktus ir paslaugas Frankfurto parodoje „Automechanika“. Kaip niekada svarbu, kad tarptautinis antrinės rinkos sektorius šiemet pagaliau vėl gali susirinkti – ne tik dėl pramonės transformacijos, bet ir dėl tebesitęsiančios pandemijos, karo Ukrainoje, energetikos krizės, klimato kaitos, tiekimo grandinės problemų, puslaidininkių trūkumo ir kvalifikuotų darbuotojų trūkumo. Naujos technologijos ir rytojaus mobilumo koncepcijos bus pristatytos ir aptartos pirmaujančioje tarptautinėje automobilių antrinės rinkos platformoje, įskaitant „Innovation4Mobility“ parodoje ir patraukliuose specialistų pranešimuose Automechanikos akademijoje. 

Jau kitą mėnesį Frankfurto „Automechanika“ vėl atvers duris tarptautiniams parodų lankytojams Frankfurto parodų teritorijoje. Olaf Mußhoff, direktorius Frankfurto „Automechanika“: „Džiugu matyti dalyvių reakciją, dabar, kai jie pagaliau turi galimybę pristatyti savo naujausius gaminius ir paslaugas tarptautinei pramonės auditorijai. Tikimės sulaukti daugiau nei 2 600 dalyvių iš 70 šalių čia, Frankfurte. Tai dar vienas įrodymas, kad „Automechanika“ išlieka pirmaujanti tarptautinė pramonės platforma visai automobilių atsarginių dalių rinkai. Čia kito tokio renginio tiesiog nėra.“ Šiais metais tarp svarbiausių parodos dalyvių šalių yra įmonės iš Vokietijos, Italijos ir Turkijos“.

Ši paroda yra neutrali platforma, kurioje aptariamos naujausios temos ir tendencijos, įskaitant naujos pavaros technologijos, elektromobilumas, jungiamumas, tvarumas ir vis didėjantis skaitmeninimas, kuris daro įtaką visiems atsarginių dalių rinkos aspektams. Lankytojai parodoje galės rasti ne tik inovatyvių sprendimų šiose srityse, bet taip pat turės galimybę daugiau apie juos sužinoti pristatymuose ir grupinėse diskusijose. 

Bilietai ir išsami informacija: automechanika.messefrankfurt.com