SUKŪRĖ LEMPUTES, LEIDŽIANČIAS GERIAU MATYTI NAKTĮ KELYJE

Žinomas jausmas, kai važiuojant tamsiu keliu netikėtai iš nakties išnyra priešais važiuojantis kitas automobilis. Ir jo žibintai šviečia taip, kad nė nebežinai, kur pasidėti – atrodo, kol prasilenksi, akyse išdegs du taškai. 

Taip kelyje atrodo tie vairuotojai, kurie nusprendžia savo automobilių žibintus modifikuoti susidėdami galingesnes nei priklauso lemputes, kurios taip pat neatitinka keliamų reikalavimų. Kadangi šis eismo dalyvių noras geriau matyti naktį yra dažnas ir visiškai suprantamas, automobilių apšvietimo sistemų lyderis OSRAM siūlo legalų ir saugų sprendimą. 

OSRAM kompanija pagamino reikalavimus atitinkančias H4-LED ir H7-LED šviesos diodų priekinių žibintų lemputes, skirtas montavimui į priekinius halogeninius žibintus. Šios lemputės buvo kuriamos taip, kad atitiktų Vokietijos Kelių eismo taisyklių (StVZO) reikalavimus. 

NAUJIENA RINKOJE 

Didžiausia rinkos naujiena – absoliučiai naujos „Night Breaker LED“ lemputės, kurias OSRAM jau išbandė bendradarbiaudami su Vokietijos techninių apžiūrų specialistais „TÜV-Süd“. Rezultatai puikus: bene didžiausią Europoje automobilių rinką turinčios šalies Federalinė automobilių transporto tarnyba (KBA) patvirtino, kad „Night Breaker LED“ lemputės tinka įvairiems priekiniams žibintams ir transporto priemonių rūšims. 

Patikras šis inovatyvus produktas įveikė ir Lietuvoje. Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) oficialiai patvirtino, kad šias lemputes galima naudoti ir mūsų šalies keliuose. 

„Dabar ir jūs savo automobilyje galite naudoti aukščiausio lygio apšvietimo technologijas. Tai visiškai nauja vairavimo patirtis ir dieną, ir naktį. Labai džiaugiamės, kad Lietuva prisijungė prie Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Austrijos, Slovakijos, Slovėnijos, Prancūzijos ir kitų šalių, patvirtinusių šias lemputes. Asortimentas nuolat pildomas atsižvelgiant į populiarius automobilių modelius konkrečioje šalyje, todėl norint įsitikinti ar toks spendimas tinkamas Jūsų automobiliui atvykite į artimiausią AUTOAIBĘ savo mieste ir jums atsakysime, ne tik dėl asortimento, bet ir dėl montavimo subtilybių”, – sako oficialaus OSRAM atstovo Lietuvoje prekybos tinklo Autoaibė pardavėjas K. Valasevičius. 

DAUGIAU ŠVIESOS IR MATOMUMO 

Anot apšvietimo ekspertų, priežasčių, kodėl verta į automobilį susimontuoti OSRAM šviesos diodų (LED) lemputes – ne viena. Tačiau pati svarbiausia – ženkliai geresnis matomumas. 

Oficialiais tyrimais buvo nustatyta, kad OSRAM šviesos diodų lemputės skleidžia net 230% procentų daugiau šviesos, o kitus eismo dalyvius akina 50% mažiau lyginant su minimaliu halogeninių lempučių standartu. 

Ką tai reiškia? Greičiau pastebėsite kelio ženklus, kliūtis, vairuojant tamsoje mažiau pavargs akys, nes tokių LED lempučių skleidžiama šviesa yra artimesnė dienos šviesai. Galiausiai, būsite labiau pastebimas kitų eismo dalyvių ir jų neakinsite – vairavimas taps žymiai saugesnis. 

MODERNUS SPRENDIMAS

Didžiausia rinkos naujiena vadinamos „OSRAM Night Breaker LED“ lemputės konstrukcija pasižymi dviem unikaliais sprendimais: šilumos išskaidymu ir optimalia reflektoriaus konstrukcija. Be to, optiką papildo ir kompaktiškas žibinto dydis, kuris užtikrina, jog lemputė bus optimaliai ir lengvai montuojama priekiniame žibinte. 

Be to, naujosios lemputės yra atsparios vibracijai, atsirandančiai dėl nelygios kelio dangos. 

Vienas didžiausių privalumų tas, kad „OSRAM Night Breaker LED“ yra ilgaamžės. Gamintojas šioms lemputėms suteikia net 4 metų gamyklinę garantiją arba 5 metų garantiją, jei lemputės buvo sumontuotos profesionaliame autoservise ir yra darbų atlikimą patvirtinantys dokumentai. 

“Prasidėjęs rudens sezonui itin tinkamas metas atnaujinti automobilio žibintų lemputes – greitai įvertinsite jų privalumus ir važinėsite saugiau. Kviečiame atvykti į artimiausią AUTOAIBĘ savo mieste“, – sako, K. Valasevičius.