DIZAINO ESTETIKA, KURIĄ GALIMA SUSIKURTI PAČIAM

Sparčiai tobulėjanti išmaniųjų laikrodžių rinka nenustoja stebinti naujais modeliais. O jie, kaip ir automobiliai, yra be galo geri šiandienos veiklių žmonių pagalbininkai. Ne tik kasdieniai pagalbininkai, bet ir žavūs aksesuarai ir stiliaus akcentai.

Pirmąjį išmanųjį laikrodį „Huawei“ išleido dar 2015 metais, o su kiekvienu nauju modeliu kompanija tobulėja ir bando nustebinti įvairiomis funkcijomis. Išmanieji laikrodžiai funkcionalumo kartelę iškėlė aukštai – dabar juose ne tik galime žinoti, kiek valandų, bet ir gauti išsamią informaciją apie savo sveikatą, sekti sporto rezultatus, akimirksniu sužinoti svarbias naujienas bei skaityti pranešimus. Su „Fashion Forward“ vizija gamintojas nori, kad technologijos suteiktų unikalų stilių ir įkvėptų naudotojus išreikšti tikrąjį save. Technologinis „HUAWEI GT“ serijos rafinuotumas sujungia stilių ir turinį visuose išmaniojo laikrodžio aspektuose – nuo dizaino iki sveikatos ir sporto funkcijų.

HUAWEI WATCH GT 4 dabar yra naujausias, prisijungęs prie šios revoliucijos savo dizaino filosofija “Classics Evolved”. Tradicijos žavesį sumaišęs su modernumo žavesiu, HUAWEI WATCH GT 4 reprezentuoja patį evoliucijos idealą – originalumas išlaikomas net ir siekiant pokyčių.

„Auto Bild Lietuva” redaktorius Vitoldas Milius išbandė naująjį „Huawei Watch 4”, kuris savyje talpina dar daugiau funkcijų nei įprasta.

Stilingas bei funkcionalus ekranas

Laikrodis su nauju korpusu atrodo gražiai. Informaciją galima aiškiai stebėti dideliame, geros raiškos ekrane. Šio tipo ekrane energijos sąnaudos yra mažos, o akumuliatoriaus veikimo laikas ilgas. Ekrane programėlės išdėliotos aiškia ir paieškai patogia sistema, tad kiekvienos jų naudojimas yra sklandus, intuityvus ir komfortiškas. Taip pat „Huawei Watch 4” laikrodžiuose yra iš anksto įdiegti stilingi ciferblato dizaino modeliai, kuriuos galima rinktis iš daugiau kaip 1000 skirtingų variantų.

Stilių išmanančiam vartotojui, kuris trokšta visų techninių privalumų, HUAWEI WATCH GT 4 gali būti atsakymu į mados poreikius. 46 mm versijos aštuonkampio ciferblato dizainas įkvėptas tradicinių prabangių laikrodžių. Be to, su 8 skirtingų stilių, įvairių spalvų ir laikrodžių dirželių medžiagomis, dabar galima mėgautis abiejų pasaulių žavesiu, nes HUAWEI WATCH GT 4 serija sujungia mados ir technologijų pasaulius.

Ilgai „grojanti“ baterija

„Huawei Watch 4“ serijos laikrodžiai turi technologiją, kuri užtikrina ne tik galingą įrenginio veikimą, bet ir gerai subalansuotą duomenų apdorojimą. Pažangusis energiją taupantis algoritmas užtikrina geresnį baterijos veikimą, tad savo sveikatą ir treniruočių duomenis galima stebėti visą dieną.

Galima pasidžiaugti, kad baterija laiko ilgai, o ją įkrauti užtrunka vos 15 minučių. Ilgas baterijos veikimo laikas visada buvo HUAWEI WATCH stiprybė ir šį kartą HUAWEI WATCH 4 serija pasiekė puikų rezultatą – su viena įkrova iki 14 dienų, itin ilgo baterijos veikimo režimu.

Ypač paprastas valdymas

Susieti laikrodį su telefonu labai lengva – nuskenavus laikrodyje rodomą QR kodą reikia atsisiųsti „Huawei Health“ programėlę ir užpildyti kelis informacijos laukelius.

Huawei Watch laikrodžiai valdomi naudojant itin jautrų liečiamąjį ekraną, šoninį mygtuką ir sukamąją karūnėlę, užtikrinančią ypatingą prieigos patogumą. Pritaikius „eSIM“ technologiją, Huawei Watch 4Pro serijos laikrodžiai veikia kaip atskiri įrenginiai ryšiui palaikyti. Net ir neprisijungus prie savo telefono galima skambinti, leisti muziką ir siųstis programėles. WATCH 4 serija eSIM leidžia naudoti dar aukštesniu lygiu, palaikant atskirą išmaniojo laikrodžio numerį.

Sveikatos stebėsenos funkcijos ir ataskaita

Lengvai randami dienos ir savaitės duomenys apie žingsnių skaičių, aktyvumo laikotarpius, sudegintas kalorijas, miego kokybę ir streso lygį padeda stebėti kūną ir jo pokyčius. 

Huawei Watch 4“ serijoje pristatyta visiškai nauja sveikatos tikrinimo funkcija. Vos vienas paspaudimas ir bus pateikta stebėjimo ataskaita, kurioje yra 4–7 sveikatos rodikliai.

Vos per 60 sekundžių gauname trumpą ataskaitą apie savo sveikatą.

Nepakeičiamas pagalbininkas aktyviose veiklose

„Mėgstu aktyviai leisti laisvalaikį – vaikštau, bėgioju, važinėju dviračiu, tad toks laikrodis yra puikus kompanionas, padedantis stebėti progresą ir siekti rezultatų“, – pasakojo V. Milius. Laikrodis siūlo daugiau kaip 100 treniruočių režimų: 19 skirtų profesionalams (treniruotėms patalpose ir lauke) ir 85 individualius režimus.

Telefone įsijungus „Huawei Health“ programėlę, galima aiškiai matyti visus sveikatos duomenis ir mėgautis pažangiausia maršrutų sekimo funkcija. Navigacijai galima naudoti HUAWEI WATCH 4 serijos laikrodyje esančią „Petal Maps“ programėlę. Bėgant ar važiuojant dviračiu, galima naudoti laikrodį savarankiškai navigacijai, arba telefono navigacijos programėlę ir stebėti navigaciją laikrodyje.