Skelbiama ribota galimybė iš anksto rezervuoti naująjį „Toyota C-HR“

Jau galima pasinaudoti ribota galimybe ir iš anksto rezervuoti naująjį „Toyota C-HR“ modelį. Išankstinė rezervacija nėra pirkimo sutartis, tačiau ji suteikia galimybę turėti pirmumo teisę pateikti automobilio užsakymą. Pirmieji automobiliai Lietuvą pasieks 2024 metų sausio mėnesį.

Pirmosios kartos „Toyota C-HR“ pristatymas 2016 metais gamintojui tapo svarbiu įvykiu, o taip pat ir reikšmingu žingsniu į itin konkurencingą kompaktinių SUV rinką. Automobilis pritraukė žmonių dėmesį dėl savo drąsaus kupė tipo dizaino ir sportiško charakterio. Naujos kartos „Toyota C-HR“ yra dar patrauklesnis dėl ryškesnio dizaino, naujų technologijų ir elektrifikuotų variklių.

Naujasis C-HR išsiskiria keliais dizaino elementais, kurių vienas yra išskirtinės „Toyota“ durų rankenėlės. Dinamišką išorės dizainą sustiprina dar trumpesnės priekinė ir galinė dalys, o taip pat ir net 20 colių skersmens ratai. Kontrastingas juodos spalvos stogas yra visiškai naujos dviejų atspalvių spalvos ir tęsiasi iki pat galinės dalies, taip pabrėždamas kėbulo linijas ir išryškindamas jo proporcijas.

Orientuotas į vairuotojo poreikius

„Toyota“ siekė sukurti automobilį, kuris pateisintų vairuotojų poreikius, o jo dizainas ir ergonomika leistų rasti viską, ko reikia vairavimui apie tai nė negalvojant. Siekiant sukurti intuityvią ir asmeninę patirtį, be kita ko, sukurta interjero ekosistema, leidžianti keleiviams valdyti automobilio funkcijas naudojant programėlę telefone, jutiklinį skydelį arba balso komandas.

Naujasis „Toyota C-HR“ modelis yra aprūpintas 12,3 colio skaitmeniniu prietaisų skydeliu. Ryškios grafikos ekranas leidžia vairuotojui matyti reikiamą informaciją, pavyzdžiui, „T-Mate“ saugos ir pagalbos vairuotojui sistemų informaciją. Naujausias „Toyota Safety Sense“ aktyviosios saugos ir pagalbos vairuotojui funkcijų paketas, įskaitant atnaujinimus ir patobulinimus, įtrauktas į standartinę įrangą.

Be to, vairuotojas gali naudotis „Toyota Smart Connect“ multimedijos sistema su 12,3 colių jutikliniu ekranu, kuris belaidžiu ryšiu gali būti susietas su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ sistemomis. Pirmą kartą savo klasėje „Toyota C-HR“ suteikia galimybę automobilį į stovėjimo vietą pastatyti nė nesėdint automobilyje, o funkcijas valdant telefonu. Be to, „Toyota C-HR“ galima įsigyti ir su skaitmeniniu rakteliu, kuris dar labiau praplečia galimybes ir naudojant telefoną leidžia atrakinti į automobilį bei jį užvesti.

Elektrifikuoti varikliai

Naujasis „Toyota C-HR“ Lietuvoje bus parduodamas su dviem variklių versijomis. Galima rinktis iš dviejų hibridinių modelių, kuriuose 1,8 arba 2 litrų benzininiai varikliai suporuoti su elektros pavara. „Toyota C-HR“ modeliuose naudojama naujausia 5-osios kartos hibridinė technologija, leidžianti savo klasėje pasiekti geriausią balansą tarp didesnės galios ir mažesnės taršos. Nuo Naujųjų metų bus galima įsigyti ir priekiniais ratais varomą iš tinklo įkraunamą hibridinę modelio versiją.