Išmaniųjų technologijų bendrovė „Huawei“ pristatė naujas belaides ausines.

Daugumai mūsų, ausinės jau yra tapusios kasdienio gyvenimo dalimi. Jos puikiai tinka klausantis muzikos, knygų, žaidžiant kompiuterinius žaidimus ar vakarais žiūrint filmus. Naudojant triukšmą slopinančias ausines galima susikaupti darbe, pabėgti nuo miesto šurmulio ar tiesiog pailsėti skrydžių ar kelionių metu.

„Auto Bild Lietuva“ vyr. redaktorius Vitoldas Milius, kuriam bent keletą kartų per mėnesį tenka skristi į automobilių testus įvairiose Europos šalyse, nebeįsivaizduoja skrydžio be triukšmą slopinančių ausinių. „Netyčia pamiršęs ausines namuose, po skrydžio jaučiuosi gerokai labiau pavargęs, nei po skrydžio su ausinėmis“, – pasakoja V. Milius.

Šį rudenį į šalį atkeliavo naujosios „Huawei“ belaidės ausinės „FreeBuds Pro 3“. Jos pasižymi dirbtiniu intelektu pagrįstu triukšmo slopinimo algoritmu ir didelės raiškos dviejų garsiakalbių garso sistema, užtikrinančia nepriekaištingą garso kokybę. Minimalistinę, tačiau rafinuotą prietaiso išvaizdą daugiausia lemia veidrodinio stiklo rėmelis ir paslėptas vyrių dizainas. 

„Šiandien rinkoje turime tikrai nemažą belaidžių ausinių pasiūlą, tačiau svarbiausia tai, ko ausinėse ieško patys vartotojai. Ar tai – ilgai veikianti baterija, išmanus triukšmo slopinimas ar patrauklus ir išskirtinis dizainas? Naujų belaidžių ausinių gamintojai stengiasi atliepti visus šiuos kriterijus, todėl į tai orientuotos ir naujosios „FreeBuds Pro 3“. Daug dėmesio šį kartą skirta garso kokybės tobulinimui bei paties įrenginio dizainui, kokybei. Taip pat naujos ausinės pasižymi ir spalvų įvairove, kurią įkvėpė gamta – mūsų rinkai pristatytos baltos, sidabrinės ir žalios spalvų ausinės“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

Sklandiems skambučiams ir pokalbiams

Nepertraukiamas ryšys, kurį užtikrina naujos kartos technologijos, šiandien yra nebe mada, o būtinybė, ypač kai darbo reikalų ar pokalbių su artimaisiais negalima atidėlioti. Tai reiškia, kad į žinutes ir telefono skambučius gali tekti atsiliepti keliaujant viešuoju transportu, bėgiojant miške ar perkant kavą sausakimšoje kavinėje.

„Tam, kad nereikėtų rinktis tarp mobilumo laisvės ir garso kokybės, „Huawei FreeBuds Pro 3“ turi „Pure Voice 2.0“ technologiją. Ji užtikrina 2,5 karto geresnį balso priėmimą vaizdo bei balso skambučių metu, todėl jūsų balsas aiškiai girdimas net ir triukšmingiausioje aplinkoje. Šį pažangų inžinerinį sprendimą papildo išmanusis triukšmo slopinimo algoritmas, veikiantis realiuoju laiku ir užtikrinantis iki 50 proc. geresnį garso slopinimą. Šie naudingi naujųjų bevielių ausinių patobulinimai pasitarnaus ne tik darbo, mokymosi ar laisvalaikiu, bet ir pravers keliaujant, ypatingai skrendant lėktuvu, riedant traukiniu ar keliaujant kita triukšminga transporto priemone“, – išskiria U. Eidžiūnaitė.

Naujosiose ausinėse taip pat įdiegtas pirmaujantis vėjo keliamo triukšmo slopinimo algoritmas, užtikrinantis nuosekliai aiškią ir švarią garso kokybę net pučiant 9 m/s vėjui.

Grožis paprastume ir patogume

Belaidžių ausinių „Huawei FreeBuds Pro 3“ išorinis dizainas yra įkvėptas šios įrenginių serijos pirmtakų, išlaikant ikoninę fortepijono klavišo formą ir pusiausvyrą tarp paprasto minimalizmo bei modernumo. Ausinės yra keturių dydžių antgalių, įskaitant naująjį XS dydį, todėl tinka didesniam naudotojų skaičiui. Be to, jos itin lengvos – sveria vos 5,8 g arba mažiau nei viena moneta. 

Įkrovimo dėklas taip pat sukurtas itin kruopščiai, apgalvojant kiekvieną detalę. Jis išlaikė 100 tūkst. atidarymo ir uždarymo bandymų, o bendras atsparumas dilimui pagerintas 32 proc. Įkrovimo dėklas taip pat yra 4,5 proc. mažesnis už savo pirmtaką, todėl jis kompaktiškesnis bei patogesnis kasdieniam naudojimui ar kelionėms.

„Naudodami „Huawei FreeBuds Pro 3“, vartotojai gali klausytis mėgstamos muzikos ar podkastų, mėgautis treniruotėmis lauke bei pokalbiais nesijaudindami dėl ilgo baterijos veikimo laiko. Įjungus triukšmo slopinimo funkciją, jos gali veikti iki 4,5 valandos, o išjungus – iki 6,5 valandos. Kartu su įkrovimo dėklu „Huawei FreeBuds Pro 3“ užtikrina atitinkamai iki 22 valandų arba 31 valandos veikimo laiką“, – nurodo įrenginių ekspertė.

Garsas, kuris prisitaiko prie naudotojo

Dėl kiekvieno žmogaus ausies kanalo struktūros skirtumų ausinių dėvėjimo ir garso priėmimo patirtis gali skirtis. Todėl siekiant realiuoju laiku optimizuoti garso dažnių diapazoną ir išspręsti kitas kliūtis, trukdančias visapusiškai mėgautis įrenginio teikiamais privalumais, „Huawei FreeBuds Pro 3“ technologinės savybės prisitaiko prie kiekvieno naudotojo individualaus garsumo lygio, ausies formos ar dėvėjimo sąlygų, užtikrindamos nekintančią garso kokybę.

Intuityvus ausinių valdymas

Belaidės ausinės „FreeBuds 5i“ turėtų nustebinti ir ne viena išmania funkcija. Vienas išmanių išskirtinumų – šias ausines vienu metu galime prijungti prie dviejų skirtingų įrenginių, pavyzdžiui, išmaniojo telefono ir nešiojamojo kompiuterio. Taip verta išskirti, kad su ausinėmis „FreeBuds 5i“ gali naudotis visų išmaniųjų telefonų savininkai – jos palaiko ne tik „EMUI“, bet ir „iOS“ bei „Android“ operacines sistemas. Tai reiškia, kad išbandyti naująsias „Huawei“ ausines galima turint bet kuriuos išmaniuosius įrenginius, nes jos lengvai suporuojamos bei susiejamos su jais.

Su šiomis ausinėmis galima lengvai vienu metu klausytis muzikos ar žiūrėti mėgstamą serialą per nešiojamą kompiuterį, o sulaukus skambučio į išmanųjį telefoną – „FreeBuds 5i“ automatiškai perjungs ryšį, tad galėsite patogiai priimti skambutį. Be to, išmaniosios ausinės užtikrina patogų valdymą gestais, todėl visas funkcijas galite reguliuoti iš kišenės neišsitraukus išmaniojo telefono.