Parodoje „Automechanika 2024“ – ypatingas dėmesys tvarumui, skaitmenizacijai ir inovacijoms

Jau rugsėjo 10 – 14 dienomis, Frankfurte, tradiciškai duris atvers didžiausia, specializuota, automechanikos sektoriaus aktualijas ir artėjančius rinkos pokyčius pristatanti paroda – „Automechanika 2024“.  Ši paroda – tai išskirtinė proga ne tik  sutikti tarptautinius pramonės, prekybos, techninės priežiūros bei automobilių remonto sektorių lyderius, bet ir sužinoti aktualiausias sektoriaus naujienas bei tendencijas, laukiančias ateityje.

Tarptautiškumas ir kasmet viršijami lankytojų lūkesčiai

Paroda „Automechanika 2024“ – tai puiki vieta naujiems, tarptautiniams, verslas-verslui ryšiams užmegzti.  2022 m. parodoje, dalyvavo net 2 804 dalyviai iš 70 užsienio šalių, o per keturias parodos dienas apsilankė 78 000 lankytojų iš 175 pasaulio šalių. Remiantis parodos „Automechanika 2022“ statistika, 2022 m. parodoje net 66 proc. lankytojų buvo užsienio svečiai, 92 proc. lankytojų buvo patenkinti paroda, ir net 93 proc. – parodoje „Automechanika 2022“ vykusiais renginiais, seminarais, dirbtuvėmis ir mielai rekomenduotų aplankyti šią parodą savo kolegoms ar partneriams. Taigi, galima teigti, kad ši specializuota paroda ne tik suteikia progą sutikti automechanikos srities kolegas iš viso pasaulio, bet ir atspindi rinkos naujienas ir ateities tendencijas, ir svarbiausiai – atliepia ir patenkina lankytojų poreikius bei lūkesčius.

2022 Automechanika Frankfurt

Tvarumas, skaitmenizacija ir inovacijos – pagrindinės 2024-ųjų metų parodos temos

Specializuota paroda „Automechanika 2024“ – unikalus renginys, pristatantis išskirtinai platų asortimentą automobilių remontui aktualių produktų grupių. Parodoje lankytojų lauks – naujausi ir moderniausi automobilių priedai bei aksesuarai, produktai automobilių kėbulo remontui ir dažymui, priemonės ir įranga automobilių vidaus ir išorės atnaujinimui ir plovimui, automobilių diagnostikos, elektronikos, skaitmeniniai sprendimai, automobilių dalys ir komponentai, ratai ir padangos ir daug kitų rinkos naujienų.

Šių metų parodoje, ypatingas dėmesys automobilių srityje sutelkiamas diskusijai apie skaitmenizacijos įtaką automobilių rinkos plėtrai ir ateičiai, inovacijų pritaikymą bei tvarumo idėjų laikymąsi automobilių pramonės bei remonto srityse.

Paroda „Automechanika 2024“ – tai ne tik tūkstančiai dalyvių iš viso pasaulio, bet ir – specializuoti renginiai automobilių ir automechanikos sričių profesionalams ir mėgėjams. Lankytojų lauks diskusijos tvarumo, skaitmenizacijos, inovacijų temomis, seminarai, praktiniai užsiėmimai bei dirbtuvės.

Nepraleiskite progos sužinoti visas artėjančių dviejų metų naujienas dinamiškame automechanikos pasaulyje – įsigykite bilietą į parodą jau dabar.

Daugiau informacijos apie parodą galite rasti: ČIA.