Išmaniųjų technologijų bendrovė „Huawei“ pristatė naujas belaides ausines “Huawei FreeBuds 6i”.

Daugumai mūsų, ausinės jau yra tapusios kasdienio gyvenimo dalimi. Jos puikiai tinka klausantis muzikos, knygų ar žiūrint filmus. Naudojant triukšmą slopinančias ausines galima susikaupti darbe, pabėgti nuo miesto šurmulio ar tiesiog pailsėti skrydžių ar kelionių metu. Huawei „FreeBuds 6i“ yra vienas naujausių įmonės belaidžių ausinių modelių, skirtas patenkinti šiuolaikinių vartotojų poreikius. Šios ausinės išsiskiria savo inovatyviomis funkcijomis, moderniu dizainu ir patrauklia kaina.

Dizainas ir komfortas

„FreeBuds 6i“ dizainas yra elegantiškas ir minimalistinis, būdingas „Huawei“ produktams. Ausinės yra lengvos ir kompaktiškos, todėl jas patogu nešioti ilgą laiką. Jos gali būti keletos spalvų – juodos, baltos ir mėlynos. Ergonomiškas ausinių dizainas užtikrina patogų prigludimą prie ausų, o įvairių dydžių silikoniniai ausų įdėklai padeda rasti tinkamiausią variantą. Belaidžių ausinių išorinis dizainas yra įkvėptas šios įrenginių serijos pirmtakų, išlaikant formą ir pusiausvyrą tarp paprasto minimalizmo bei modernumo. Be to, jos itin lengvos – sveria vos 5,8 g. Įkrovimo dėklas taip pat sukurtas itin kruopščiai, apgalvojant kiekvieną detalę. Jis išlaikė 100 tūkst. atidarymo ir uždarymo bandymų.

Garso kokybė

„FreeBuds 6i“ yra aprūpintos pažangiais garsiakalbiais ir garso technologijomis, kurios suteikia aukštos kokybės garsą. Ausinės palaiko aukštos raiškos garso kodekus (Hi-Res Audio), kurie leidžia mėgautis muzikos subtilybėmis ir detalėmis. Be to, triukšmo slopinimo (ANC) technologija veiksmingai mažina išorinį triukšmą, suteikiant grynesnį ir švaresnį garso patyrimą. Tai ypač naudinga kelionėse ar triukšmingoje aplinkoje.

Garsas, kuris prisitaiko prie naudotojo

Dėl kiekvieno žmogaus ausies kanalo struktūros skirtumų ausinių dėvėjimo ir garso priėmimo patirtis gali skirtis. Todėl siekiant realiuoju laiku optimizuoti garso dažnių diapazoną ir išspręsti kitas kliūtis, trukdančias visapusiškai mėgautis įrenginio teikiamais privalumais, „FreeBuds 6i“ technologinės savybės prisitaiko prie kiekvieno naudotojo individualaus garsumo lygio, ausies formos ar dėvėjimo sąlygų, užtikrindamos nekintančią garso kokybę.

Baterijos veikimo laikas

Baterijos veikimo laikas yra vienas iš svarbiausių bet kokių belaidžių ausinių aspektų. „FreeBuds 6i“ šiuo požiūriu nenuvilia. Vienu įkrovimu ausinės gali veikti iki 8 valandų, o naudojant įkrovimo dėklą, bendras veikimo laikas gali siekti net 30 valandų. Tai suteikia vartotojams laisvę mėgautis muzika ir skambučiais visą dieną be nuolatinio įkrovimo poreikio.

Papildomos funkcijos

„FreeBuds 6i“ turi daugybę papildomų funkcijų, kurios padidina jų vertę. Ausinės palaiko dvigubą prisijungimą, leidžiantį lengvai pereiti tarp skirtingų įrenginių, pvz., išmaniojo telefono ir planšetės. Taip pat jos turi lietimo valdymą, leidžiantį patogiai reguliuoti garsą, keisti dainas ar atsakyti į skambučius be telefono naudojimo. IP54 atsparumo dulkėms ir vandeniui sertifikatas užtikrina, kad ausinės būtų atsparios kasdieniam naudojimui. Nepertraukiamas ryšys, kurį užtikrina naujos kartos technologijos, šiandien yra nebe mada, o būtinybė, ypač kai darbo reikalų ar pokalbių su artimaisiais negalima atidėlioti. Tai reiškia, kad į žinutes ir telefono skambučius gali tekti atsiliepti keliaujant viešuoju transportu, bėgiojant miške ar perkant kavą sausakimšoje kavinėje. Naujosiose ausinėse taip pat įdiegtas pirmaujantis vėjo keliamo triukšmo slopinimo algoritmas, užtikrinantis nuosekliai aiškią ir švarią garso kokybę net pučiant 9 m/s vėjui.

Išvada

„FreeBuds 6i“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško modernių, funkcionalių ir patrauklių belaidžių ausinių. Jų puiki garso kokybė, ilgas baterijos veikimo laikas ir patogus dizainas daro jas tinkamu pasirinkimu tiek muzikos mėgėjams, tiek tiems, kurie nori patikimų ausinių kasdieniams poreikiams.